1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośba o pomoc / wynik mammografii
Nika1504

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4249

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-12-08, 15:32   Temat: Prośba o pomoc / wynik mammografii
missy, dziękuję za podpowiedź i kciuki.
  Temat: Prośba o pomoc / wynik mammografii
Nika1504

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4249

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-12-06, 19:19   Temat: Prośba o pomoc / wynik mammografii
Witajcie ponownie

Jestem już po wizycie u chir onkologa, dostałam na cito skierowanie na biopsje gruboiglowa wspomagana próżnia, stereotaktyczna, niestety nie została wykonana, Pani dr oglądając pierś pod mammografia z przykrością stwierdziła że nie może wykonać biopsji ponieważ zmiany są rozlane, powinnam mieć wykonana mammografie rezonansem i takie skierowanie dostanę od prowadzącego onkologa. Ze stresu w końcu o nic więcej nie zapytalam, czy może ktoś z Panstwa orientuje się z jakiej przyczyny ta biopsja mogla nie zostać wykonana? Nie można pobrać takich zmian?
Pozdrawiam i dziękuję
  Temat: Prośba o pomoc / wynik mammografii
Nika1504

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4249

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-10-21, 10:41   Temat: Prośba o pomoc / wynik mammografii
Dziękuje Ci gaba.
Nigdy wnikliwie nie przygladalam się.
Podejrzewam teraz, że chodzi o to wgłębienie widoczne na zdjęciu.

Przy bardzo jasnym ostrym świetle mało widoczne jest na pierwszy rzut oka, przy ciemniejszym bardziej widać.
  Temat: Prośba o pomoc / wynik mammografii
Nika1504

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4249

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-10-19, 18:47   Temat: Prośba o pomoc / wynik mammografii
Gaba dziękuję za odpowiedź w mojej sprawie, za wskazówkę.
Poczytałam forum, masz dużą wiedzę więc pozwolę sobie
jeszcze Ciebie zapytać o dwie sprawy.
To tzw zaciagniecie skory które wyszlo na mamografii
to ono nie musi być widoczne golym okiem na piersi?
Jeszcze interesowalaby mnie sprawa węzłów chlonnych
które są powiekszone od wakacji szyjne, podzuchwowe A od ok 4 tygodni nadobojczykowy lewy, lokciowy prawy i w dole podkolanowym też prawy, że względu na węzły głównie ginekolog pokierowala mnie M.in na mammografie.
Pytanie mam takie, te węzły np mogą oznaczac ze organizm sobie z czyms nie radzi?
Może to są infantylne pytania, ale temat jest mi zupelnie obcy.
Z góry dziękuję za poświęcenie mi chwili czasu.
  Temat: Prośba o pomoc / wynik mammografii
Nika1504

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4249

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-10-19, 13:53   Temat: Prośba o pomoc / wynik mammografii
Dziękuję za odpowiedź. Tak caly, krótki..To jednak dla pewności wybiorę się w listopadzie z wynikiem do ginekologa.
  Temat: Prośba o pomoc / wynik mammografii
Nika1504

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 4249

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-10-19, 11:43   Temat: Prośba o pomoc / wynik mammografii
Dzień dobry :)

Mam pytanie dotyczące wyniku badania piersi.
Moje piersi sa o tkance w wiekszosci tluszczowej, czy taki opis mammografii może odpowiadac ze to tkanka tluszczowa tak zmienila kształt w sposób naturalny? Lekarza ginekologa mam w listopadzie i nie mam kogo zapytać czy te zmiany są czymś naturalnym przy budowie piersi w przewadze tluszczowej.
Usg nic nie wykazalo, Pani dr powiedziała że usg przy tkance tluszczowej nie jest wiarygodne.
"W piersi lewej przy brodawce widoczne zaburzenie architektury utkania z mikrozwapnieniami, na tym poziomie stwierdza się zaciągnięcie skóry. Poza tym kilka łagodnych mikrozwapnien. Jamy pachowe wolne."
Serdecznie dziękuję za odpowiedź. :) :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group