1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Ne1a

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 34369

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-11-05, 06:51   Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Nie tak miało być..... Bardzo Wam kibicowałam... Strasznie mi przykro.
::rose:: ::rose:: ::rose::
  Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Ne1a

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 34369

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-05-18, 14:14   Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
I jak tam Tata? Waga rośnie? Co u Was?
  Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Ne1a

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 34369

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-04-18, 09:05   Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
To cenne informacje- może się komuś przydadzą! Co do nieprzyjemnego zapachu- to był efekt infekcji- po zlikwidowaniu octeniseptem i antybiotykiem nie ma źródła to i nie ma co "pachnieć" ;) A pod okiem pewnie któryś guzek jednak uciskał i utrudniał odpływ chłonki...

Reasumując- teraz do pełnego szczęścia brakuje jeszcze tylko tłuszczyku pod skórą Taty- będę za to trzymała kciuki, żeby apetyt i normalne jedzenie zaowocowały dodatkowymi kilogramami! A potem stabilizacja, stabilizacja, stabilizacja.....

Ależ się cieszę, że tak pięknie się sprawy toczą.... Kibicuję Wam z całych sił!
  Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Ne1a

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 34369

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-04-14, 07:51   Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Deftones super wieści! Bardzo się cieszę, że w końcu sprawy idą w dobrym kierunku! Coś robiliście z raną, czy samo się wygoiło? Tzn. zauważyłam, że napisałeś, że po chemii się przysuszyło ale czy czymś w końcu przemywaliście dodatkowo, czy nie było potrzeby?

Co do chudnięcia- skoro Tata je normalnie a chudnie to Gazda ma rację- więcej kalorii! Może pomogłyby nutridrinki- są wysokokaloryczne a stosunkowo niepostrzeżenie można je dodać do codziennych posiłków? Tata "cukier' (GLU) ma w normie?
  Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Ne1a

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 34369

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-03-22, 17:37   Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
deftones9 napisał/a:
było mu zimno mimo że jechaliśmy godzine w ciepłym aucie.Rozebrał sie, położył i śpi już bite 4 godziny.


Może to obniżenie parametrów czerwonokrwinkowych- przy niskiej HGB i RBC i zimno jest i senność i osłabienie...

Może spróbuj tego octeniseptu- nawet jeżeli nie wygoi to może chociaż troszkę pomoże na to "gnicie" i zapach- ma działanie odkażające- może trochę zahamuje rozkład tkanek :roll:

A jak z bólem- udało się opanować skutecznie?

Trzymam kciuki za pomyślny wynik RM- daj znać jak się sprawy mają bo myślę o Was dużo częściej, niż się odzywasz :oops:
  Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Ne1a

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 34369

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-03-01, 14:19   Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Ja bym jednak skontaktowała się z lekarzem od razu- nie czekając na zakończenie chemii... Skoro są problemy, czy coś Was niepokoi, to nikt inny lepiej Wam nie doradzi, nie wyjaśni, niż lekarz. Nie wiem czy po dwóch wlewach powinna być jakaś zauważalna zmiana, ale już samo to, że nie ma nowych guzów wydaje się być dobrym znakiem! Mam nadzieję, że wszystko będzie szło w dobrym kierunku. A co do smarowania- może Madzia70 coś podpowie...
  Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Ne1a

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 34369

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-02-08, 22:59   Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Co tam u Was? Czekam na wieści. Mam nadzieję, że udało się opanować ból....
  Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Ne1a

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 34369

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-01-22, 15:05   Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Czasami żałuję, że na forum nie ma przycisku "Lubię to"- świetne wieści! A potwierdziła się przyczyna gorączki (leukopenia)?
  Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Ne1a

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 34369

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-01-12, 19:25   Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Niech ktoś mnie poprawi jeżeli się mylę, ale czy ta opuchlizna nie jest spowodowana utrudnionym odpływem chłonki, łez, śliny? Bo skoro to dzieje się w nocy- czyli w pozycji leżącej- a w ciągu dnia się zmniejsza, to ma związek z pozycją ciała. A jeżeli tak to może w tę stronę trzeba szukać przyczyny- w odprowadzaniu płynów fizjologicznych?
  Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Ne1a

Odpowiedzi: 80
Wyświetleń: 34369

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-01-01, 11:15   Temat: Rak wyrostka zębodołowego górnego po stronie lewej
Paliatywna oznacza tyle, że jej celem nie jest wyleczenie radykalne. Nie oznacza to, że to będą "ostatnie miesiące życia"- mogą to być równie dobrze długie lata. Na forum są wątki, w których po zastosowaniu chemioterapii paliatywnej doszło do remisji i od lat nic złego się nie dzieje. Czego Wam oczywiście życzę!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group