1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Nadzieja

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-10-29, 22:16   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Jak ja bym bardzo chciała wierzyć w to "TAM" ...
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Nadzieja

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-10-23, 21:59   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Zebra napisał/a:
Właśnie wróciłam ze szpitala od Mamy najlepszej przyjaciółki, do której Mama mówiła "Kwiatuszku". Jestem w szoku :shock: "Kwiatuszek" od wczoraj jest w śpiączce, w szpitalu, podłączona do aparatury, bardzo ciężko oddycha, ma taką wkładkę na język, ponieważ język się zapada :cry: , żeby nie charczało. Boże nie wierzę :shock: Tydzień temu była u mnie i rozmawiałyśmy o Mamie, jak zawsze, jakby Mama była z nami. "Kwiatuszek" powiedział mi, że właśnie zdiagnozowano u niej raka płuc, ale jest gotowa do walki. To dla niej dopytywałam się o szczepionkę z Poznania. W pon. miała wycinany węzeł chłonny, a dzisiaj...
Wszystkie objawy bardzo dobrze znam :cry: może się mylę :cry: znowu wierzę i mam nadzieję, że się mylę...


Zebra- bądź silna... PW
  Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Nadzieja

Odpowiedzi: 264
Wyświetleń: 67132

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-05-31, 20:26   Temat: Wydzielony z wątku UMIERANIE (...) - kondolencje
Ada- nie ma możliwości zebyś zabrała jednak mausię do domu? Może ona własnie tego chce. Chce sobie odejsć we własnym domku w spokoju, w swoim "azylu" bez białych kitli...
Równiez Wam dospisuję się do słów choćby Katarzynka36, żeby mamusia nie cierpiała :( już dość tego bólu i cierpienia :( Jestem z Tobą :cmok:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group