1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 20
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-08-01, 00:17   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
JustynaS1975, ależ z Ciebie piękna kobieta :shock:
Ja sama baba ale naprawdę uroda pierwsza klasa- czy z włoskami czy bez :cmok:
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-12-02, 22:20   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
michal82 napisał/a:
a to nasza dwuletnia córeczka
Obrazek
By null at 2010-09-22


Słodkie to zdjęcie Marysi :)
MIło Was widzieć :)
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-18, 23:45   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Rany... skąd wytrzasnołes ten cudny kombinezon diabelski!!! Rewelacja!!! :D
I córcia i synuś sa śliczni i mniamniuśni :) Ile synuś ma?
Moja panna niedług skończy 3 mc :)
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-08, 23:36   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
JaInka napisał/a:
Uczucie, które mnie ogarnia - to zwyczajna zazdrość. A moi synowie wcale nie mają zamiaru się rozmnażać.

To górne ma fajny charakterek, a dolne jakże słodkie... Nie umiałabym wybrać.

Synów prosze zdjęciami zmotywować ;)
Ja równiez nie umię się zdecydować ;)

Dziękuję za miłe słowa. Uśmiech dziecka zawsze poprawia nastrój :)
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-07, 21:59   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Dziękuję za miłe słowa w imieniu mojej mamy :)

A to specjalnie dla ZUFED- nie raz chciałas zebym Ci szkrabole podrzuciła :) to podrzucam Ci uśmiechy moich dzieci :mrgreen: Maćka się nie przestrasz- próbował zrobic groźną minę 8-)




  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-03, 13:47   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
edi- no oczywiście ze mnie nie uraziłas :) :cmok:
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-03, 13:25   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
kurcze, odeszłam na chwilę i moje dziecię zdążyło wysła wiadomość :) A chciałam coś jeszcze napisac :D

Edi- ogólnie dobrze ze każdy ma swój gust bo strasznie nudno by było gdyby wszystkim podobało sie to samo ;)

A kreacja mojej małej księżniczki- moja mama w dniu chrztu była w szpitalu- przynajmniej w ten sposób mogła być z naszą córcią w tym dniu- szczególnie że ma 5 wnuków a Karolcia to pierwsza wnuczka :) .

mamanel- ja musze sobie tyulko przypomniec jak sie robi :) już parę ładnych lat nie sztrykowałam :)
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-03, 13:01   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
EDI tą sukienkę zrobiła moja mama własnowręcznie- mogłam kupić do chrztu jakąś bezę... Ale wolałam sukieneczkę którą zrobiła moja mama- a wiele wysiłku ją to kosztowało...
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-06-02, 14:41   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nie bedę smiecić wszędzie zdjęciami, więc chwalimy się naszą księżniczką, która w te niedzielę została ochrzczona, i wystąpiła w kreacji którą własnoręczni zrobiła na drutach moja mamusia :)

Dzień dobry :) Przed uroczystością :)



zaraz wychodzimy do kościółka







i po uroczystości :)

  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-01-14, 12:07   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Matko :shock: SOJA nie jest Ci zimno? :shock:
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-12-23, 20:10   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
oglądając flash z podkładem aż łezka się kręci :) i tak cieplutko się robi :) Super
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-12-08, 22:23   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
DSS- powtórzę się i bedę to zawsze powtarzać

JESTEŚ WIELKA :*
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-12-02, 15:38   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
JUSIA- ja nie pisze o usuwaniu już istniejących zdjęć czy wątków Kasi a o zamieszczaniu jej zdjęcia na pierwszej stronie w "migawce".
Swego czasu zdjęcie Kasi i dzieciaczków tam było i owszem, ale w tej chwili zastąpiły je zdjęcia uśmiechniętych żyjących ludzi, a ku pamięci Kasi i innych można stworzyć osobny wątek/temat.
Już gdzieś sie wypowiadałam chyba że mam nadzieję ze temat Kasi, jej historia choroby i wypowiedzi nie znikną z tego forum, ponieważ nie jedna osoba powinna zajżeć aby widzieć jak można dzielnie walczyć, jak pozytywne osoby działają na innych mimo że nie wygrali walki z chorobą.
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-12-02, 10:37   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Ja równiez ciesze sie ze mogę zobaczyć kolejne sympatyczne twarze na forum :)

Zdjęcie KASI... Myślę ze nie można wstawić jej zdjecia bez zapytanie o zdanie jej meża. Być może nie życzy sobie ...
Moje osobiste odczucia względem umieszczania zdjęcia Kasi... jestem na nie. Nadal nie pozbierałam się po jej stracie i nadal targają mna smutne uczucia i leją się łzy widząc jej zdjęcia, mysląc o niej, o tym ze jej już nie ma...

Dla Tych którzy z nami byli a już ich nie ma, dla tych których tematy były poruszane, dla tych z którymi staraliśmy się jako rodzina przyjaciele wygrać warkę z chorobą, można ewentualnie założyć osobny wątek "byli z nami" czy cos w tym stylu gdzie będziemy mogli o nich wspomnieć. Kasia wielu ludziom dała mnustwo nadziei swoją osobą, wiele serc poruszyła- warto pamiętac o takiej osobie jak i o wielu innych których już z nami nie ma a tak dzielnie walczyli.
  Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
Nadzieja

Odpowiedzi: 1170
Wyświetleń: 329644

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2009-12-01, 14:52   Temat: Wątek dla bezwstydnych :)
WOW zatkało mnie :) Super DSS :)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group