1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: banialuka - komentarze
Nadzieja

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-09-16, 00:33   Temat: banialuka - komentarze
Marzena... teraz dopiero doczytałam... wybacz :( współczuję :(

Marzenko przeczytałam Twój wpis o tym ze nie możesz płakac... kazdy przeżywa wszystko na sój sposób. Nie obwiniaj się. Ja miałam masakre, byłam dość długo na antydepresantach, relanium itp itd... uciekalam w prace, a nawet z domu, patrzenie na moje dzieci a szczególnie na Karolinę sprawiało mi ból. Wzmagało zal, bo przecież mama tak bardzo jej pragnęła. Skończyło się tak ze prosto z pracy szłam do znajomych, zadko widywałam dzieci , dom... Aż w końcu sie obudziłam. Do dnia dzisiejszego mam tak, ze nie raz (np dostanie mieszkania naprawdę okazjonalny wynajme) chciałam zadzwonić "mamo nie uwierzysz, trafiło się super mieszkanko" ... Dzieciaki coś nabroją a ja łapię za telefon zebys ię z mamą z tego posmiać...
Mnie do tej pory nie jest latwo... musze powiedzieć ze jest coraz gorej, a teraz ten przeklęty wrzesień. 10 września Kasia... 25 września równiutko półtorej roku życia Karoliny, tak strasznie wyczekiwanej wnuczki... moja mama. Dwie moje ukochane przyjaciółki...
Marzenko, przeżyj swój ból tak jak Ty tego potrzebujesz, i w nosie miej co kto o Tobie myśłi... Ja się zmieniłam od smierci mamy :( bardzo...
Jestem z Tobą i odezwij się na PW z nr-em gg bo mi sie wsysł :(

:*
  Temat: banialuka - komentarze
Nadzieja

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-15, 20:37   Temat: banialuka - komentarze
Marzena- cały czas z całych sił trzymam kciuki za Twoją mamę :cmok:
  Temat: banialuka - komentarze
Nadzieja

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-03, 11:28   Temat: banialuka - komentarze
:cmok: :tull: ...
ja nadal czkema na wyniki :roll:
  Temat: banialuka - komentarze
Nadzieja

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-26, 23:20   Temat: banialuka - komentarze
cały czas trzymam. My już po TK, czekamy na wyniki... ech :( Oby u Was było dobrze!!!!!!!!!!
  Temat: banialuka - komentarze
Nadzieja

Odpowiedzi: 507
Wyświetleń: 112345

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-21, 19:36   Temat: banialuka - komentarze
banialuka napisał/a:
odpukać narazie wszystko ok. 11marca kontrolne TK więc stres na maxa.

Pozdrawiam |buziaki|


Trzymam MOCNO kciuki!!! Zaciskam już teraz ;)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group