1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi z przerzutami
Myszka30

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 20272

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-07-06, 07:28   Temat: Rak piersi z przerzutami
ancilla, :)

vioom napisał Ci bardzo zrozumiale i obrazowo. Twoja mama, jak piszesz ma her ujemny i jest "hormonozależna", tak, to generalnie powinno rokować dobrze. Jednak każdy organizm jest inny i lekarze niestety nie znają dobrego i skutecznego lekarstwa na raka :-(
Chyba na prawdę nikt Ci nie odpowie dlaczego pojawiły się te przerzuty w wątrobie :?ale?: Mam wrażenie, że lekarze cały czas eksperymentują na pacjentach. Dla jednych terapia jest skuteczna, dla innych nie...
Twoja mama otrzymała już leczenie standardowe, które jak widać nie było skuteczne - teraz czas na eksperymenty - czytaj: badania kliniczne, o których zresztą piszesz.
Ja tak to rozumiem.

Ściskam mocno i trzymam kciuki za Was.
  Temat: Rak piersi z przerzutami
Myszka30

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 20272

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-30, 20:22   Temat: Rak piersi z przerzutami
Sylwia1gb, bardzo mi przykro z powodu Twojej mamy.
Ale ja też jestem na tym forum z jakiegoś powodu.... moja mama też ma raka piersi...... :cry: I właśnie potrzebuję takiego duchowego wsparcia - dostaję je tu na tym forum. Jak umiem pomóc w inny sposób, to pomagam (między innymi podając nazwiska "dobrych" lekarzy). ;)

Aniu, przepraszam, że ta dyskusja rozwinęła się w Twoim wątku.
Serdecznie Cię pozdrawiam i pisz, co u Was.
:tull:
  Temat: Rak piersi z przerzutami
Myszka30

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 20272

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-28, 11:47   Temat: Rak piersi z przerzutami
Sylwia1gb, nikt tu nikogo nie zmusza aby "tracił czas na forum/forach" !!!!!!!
Jak pewnie nie doczytałaś w regulaminie, to forum jest po to, by dawać rady, wskazówki, wspierać duchowo a nie ZASTĘPOWAĆ LEKARZA !!!!!!!!!!
Pozdrawiam ciepło.
  Temat: Rak piersi z przerzutami
Myszka30

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 20272

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-06-28, 10:18   Temat: Rak piersi z przerzutami
Aniu, ja czytam Twój wątek i jestem z Wami, lecz nie mogę Ci pomóc w interpretacji wyników, bo się po prostu nie znam.

Bądź cierpliwa, na pewno ktoś "mądrzejszy" Ci odpowie.

Ściskam mocno, :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group