1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór jądra - rak zarodkowy po przebytym wnętrostwie
Moniunia

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 14698

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-01-25, 14:17   Temat: Nowotwór jądra - rak zarodkowy po przebytym wnętrostwie
Cześć Arku i wsie ludie.
Mi się wszystko trochę gmatwa ponieważ przez te kiepskie wyniki tarczycowe musiałam na polecenie pani endokrynolog ze ŚCO zrezygnować z TK j.brzusznej i płuc-na czym mi najbardziej zależało,ponieważ nie mogą podać mi kontrastu i czekam na decyzję w piątek jak również dowiem się co mi wyszło z poniedziałkowych badań krwi i USG tarczycy-ponoć kiepsko z tego co wydusiłam z tego co mi robił-zobaczymy w piątek,bo trochę mnie straszą,że będzie jodowanie albo cięcie,ale ja czekam do piątku może nie będzie na razie takiej potrzeby-dla mnie ważne są te płuca.
A ty Areczku nie czekaj tylko się badaj,sęp te skierowanka i błagaj o terminy albo działaj na własną rękę,bo żyjemy tylko raz niestety.Trzymaj się i pisz.
  Temat: Nowotwór jądra - rak zarodkowy po przebytym wnętrostwie
Moniunia

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 14698

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-01-09, 20:07   Temat: Nowotwór jądra - rak zarodkowy po przebytym wnętrostwie
Hej Areczku i cała reszto.
Ja po wielu różnych badaniach,które wykryły nadczynność tarczycy - choroba Gravesa Basedowa , bo od tego puchły mi nogi jutro mam kontrolę, a na 21 TK j.brzusznej i płucek-sprawdzamy czy guzek rośnie-oby nie,ale też im bliżej termin tym bardziej się boję tego TK, tak że cię rozumiem.Trzymaj się będzie O.K.
  Temat: Nowotwór jądra - rak zarodkowy po przebytym wnętrostwie
Moniunia

Odpowiedzi: 41
Wyświetleń: 14698

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-12-06, 00:13   Temat: Nowotwór jądra - rak zarodkowy po przebytym wnętrostwie
Witaj Arku.
Bardzo się cieszę,że wyniki wyszły ci superancko-i tak trzymaj!Nie zapominaj jednak o co półrocznych kontrolach,bo my już jesteśmy NAZNACZENI....i musimy mieć czujność,sami dbać o wszystkie badania i pilnować ich terminów.Pozdrawiam cię serdecznie i cieszę się razem z tobą ,oby takich jak ty było jak najwięcej-to jest moje Bożonarodzeniowe życzenie.
Też jestem tu codziennie-tylko się nie odzywam -śledzę wiele wątków i kibicuję.To jest nasza druga rodzinka.Trzymaj się zdrowo. |happy| :uhm!: :bravo"
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group