1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Monika_1234 - wydzielony z tematu "Rak jelita grubego..
Monika_1234

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7225

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2013-04-07, 00:07   Temat: Monika_1234 - wydzielony z tematu "Rak jelita grubego..
kamila dziekuje slicznie i wyrazy współczucia.Oj tak juz nie cierpią dosc sie nameczyły to straszna choroba wyniszcza i człowiek umiera świadomie straszne to .
  Temat: Monika_1234 - wydzielony z tematu "Rak jelita grubego..
Monika_1234

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7225

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2013-04-04, 23:25   Temat: Monika_1234 - wydzielony z tematu "Rak jelita grubego..
Dziekuje za wsparcie cicocia zmarła 24.03.2013 r byłam u niej przed smiercia dosłownie 2 minuty przed cos mnie tkło bym poszła do niej wczesnije załorzyc jej plastry poszłam ok 11 i jak poszłam zostałam z nia godzine 3 razy wychodziłam od niej ciagle mnie wołała na koniec zapytał mnie która godzina jest odpowiedziałam wiedziałam w jej oczach ze to ostatnie chwike godziny postałam chwilke po czym wyszłam doszłam do domu a mieszkamy obok siebie w bloku i dostałam telefon zmarła moja mama szybko poleciała i jeszcze przy niej oddechneła ostatni raz ja juz nie miałam sił leciec poszłam po kilku minutach.Straszne to jak sie widzi jak człowiek odchodzi i nie mozna pomóc

[ Dodano: 2013-04-04, 23:30 ]
ale wiem ze chciała bym była z nia te ostatnie kilkanasie minut ale wyszłam nie mogłam na to patrzec dłuzej to straszne. Juz dzien wczesniej chciała najesc sie tabletek wołała odemnie daj mi garsc tabletek wołała od kazdego wiedziała przeczówała ze juz jest koniec .Człowiek na raka odchodzi swiadomie, to bardzo boli

[ Dodano: 2013-04-04, 23:32 ]
Dzis przyjechała siostra z hospicjum oddałam wszystkie leki woreczki itd sporo było tego ale wiem ze dobrze zrobiłam przyda sie innym ludziom w potrzebie
  Temat: Monika_1234 - wydzielony z tematu "Rak jelita grubego..
Monika_1234

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7225

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2013-03-14, 22:46   Temat: Monika_1234 - wydzielony z tematu "Rak jelita grubego..
Zdaje sobie z tego sprawe ciazko na to patrzec naprawde
  Temat: Monika_1234 - wydzielony z tematu "Rak jelita grubego..
Monika_1234

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7225

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2013-03-14, 22:34   Temat: Monika_1234 - wydzielony z tematu "Rak jelita grubego..
z dnia na dzien jest coraz gorzej choroba jest tak bardzo juz zaawansowana
  Temat: Monika_1234 - wydzielony z tematu "Rak jelita grubego..
Monika_1234

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7225

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2013-03-14, 22:30   Temat: Monika_1234 - wydzielony z tematu "Rak jelita grubego..
:) :) :) :) Moja cicia umiera tak usłyszałam od pielegniarki z hospicjum zostało jej kilka kilkanascie dni to było w poniedziałek dzis była u niej tez usłuszałam 2-3 dni straszne to rak zaatakował rozsiał sie teraz najwarzniejsze by nie bolało od dzis dostaje siniejsza morfine i czesciej az mnie serce boli jak to widze ze tylko moge podac jej lek pod skóre i nic wiecej nie moge

[ Dodano: 2013-03-14, 22:30 ]
jestem tu od kilku dni czytam i pomyliłam emoty bardzo was przepraszam miały byc smutne :uuu: :uuu: :uuu: :uuu: :uuu: :uuu:
  Temat: Monika_1234 - wydzielony z tematu "Rak jelita grubego..
Monika_1234

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 7225

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2013-03-14, 07:32   Temat: Monika_1234 - wydzielony z tematu "Rak jelita grubego..
jestem tu bo usłyszałam od siositry z hosicjum słowa...ona umiera zostało kilka kilkanascie dni :uuu: :uuu: :uuu: jestem załamana walczy prawie 2 lata ale wiem ze to juz jest koniec poprostu nie moge patrzec jak sie meczy jestem u niej kilkanascie razy dziennie mieszka w bloku odok.

[ Dodano: 2013-03-13, 23:16 ]
Teraz dopiero widze jak człowiek z rakiem walczy ile sie nacierpi to jak ktos opowiada to nie to samo dopiero jak sie widzi straszne to

[ Dodano: 2013-03-13, 23:19 ]
To czekanie jest najgorsze jutro rano musze isc podac jej morfine pod skóre w ciagu dnia ja jej to daje a ponad dwa tygodniej temu jeszcze sie trzymała chodziła po mieszkaniu wykonywała proste prace domowe jak to szybko sie rozsiewa
  Temat: rak jelita grubego pilne!!!
Monika_1234

Odpowiedzi: 43
Wyświetleń: 13702

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-03-13, 23:21   Temat: rak jelita grubego pilne!!!
:cry:
  Temat: RAK JELITA GRUBEGO Z PRZERZUTAMI DO PŁUC I WĄTROBY
Monika_1234

Odpowiedzi: 38
Wyświetleń: 21121

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-03-13, 23:15   Temat: RAK JELITA GRUBEGO Z PRZERZUTAMI DO PŁUC I WĄTROBY
Moja cicicia w trakcie choroby i chemi jadła duzo ugotowanych buraczków to pomagało


Część posta wydzielona do osobnego wątku: http://www.forum-onkologi...7612.htm#177734 / absenteeism
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group