1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wemurafenib (Zelboraf)
Monika1977

Odpowiedzi: 84
Wyświetleń: 90121

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-05-07, 10:03   Temat: Wemurafenib (Zelboraf)
Witam,

Czy usunięcie przerzutów do mózgu gamma knife w trakcie brania Zelborafu, jest kryterium wykluczającym z udziału w tym programie lekowym?
  Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Monika1977

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 43777

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-31, 08:16   Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Witam
Myślę, że mam dla Ciebie optymistyczne wiadomosci. Siostra mojej mamy została zdiagnozowana w marcu 2006 roku, miała wtedy 48 lat. Drobnokomórkowy rak płuca, ale w postaci ograniczonej do jednego płuca i węzłów chłonnych. Po pierwszej chemioterapii i naświetlaniach płuc oraz profilaktycznym naświetlaniu mózgu, nastąpiła regresja choroby na 2,5 roku. W tej chwilii ciocia jest w trakcie siódmej wznowy choroby. Siódma seria chemioterapii wykańcza organizm, ale ONA żyje i to w całkiem niezłe formie, jeśli wziąć pod uwagę rodzaj raka na jaki choruje. Lekarz po diagnozie powiedział, że ma od 6 miesiecy do 2 lat życia przed sobą. W tej chwili pokazuje Ją jako przykład nieprzewidywalnosci ludzkiego organizmu i medycyny. Życzę Ci dużo sił.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group