1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: betsi - komentarze
MisiekW

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-07-23, 16:04   Temat: betsi - komentarze
Trzymamy kciuki za samopoczucie Męża :)
  Temat: betsi - komentarze
MisiekW

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-06-18, 16:03   Temat: betsi - komentarze
Betsi, nie miej mi proszę za złe. Nikt nie chce Wam robić celowo na złość czy Was dołować. Musicie stawić temu czoła, a przede wszystkim zadbać o odpowiednią opiekę nad Mężem. Nie powiedziałem Wam niczego, co byłoby niezgodne z wiedzą medyczną, bo śledzę Wasz przypadek od dawna, znam i kibicuję. Mąż przeszedł wiele linii leczenia, mnóstwo różnych chemioterapii, immunoterapii, dwa przeszczepy, w których nie było odpowiedzi. W tej sytuacji medycyna nir ma już za wiele do zaoferowania, bo nie ma trwałej możliwości wyleczenia. Będzie to leczenie, które może zmniejszyć objawy i nawet wydłużyć życie. Ale po przedyskutowaniu sytuacji w gronie fachowców, z moderatorami, z Justyną, Marzeną, uznaliśmy, ze ktoś musi Wam to powiedzieć. Sytuacja może zmienić się w każdej chwili, a Wy możecie oczywiście udawać, że nic się nie dzieje. Niestety, dzieje się,w przypadku wznowy po alloprzeszczepie po prostu jest to poważna sytuacja. Jak dalej wykorzystacie ten czas, zależy tylko od Was. Mam wrażenie, że masz mi za złe, że mówię prawdę. Ale uważam, że oszukiwanie kogokolwiek i dawanie nadziei, która się nie spełni i nie ma pokrycia, nie ma sensu. Robimy to tylko dla Waszego dobra - dajcie sobie pomóc. Wybór zależy od Was - nikomu nie jest łatwo pisać takie słowa, ja na swój sposób też to przeżywam i współczuję i rozumiem, uwierz. Nie jestem człowiekiem odartym z uczuć. I nie chcę Wam zabierać nadziei, tylko usiłuję uzmysłowić, na co realnie możecie liczyć. Na przedłużenie życia i zapewnienie komfortu i jego jakości przez leczenie, nie na trwałe wyleczenie. Ściskam mocno.
  Temat: betsi - komentarze
MisiekW

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-01-04, 21:59   Temat: betsi - komentarze
Trzymać się dzielnie i się nie poddawać!
  Temat: betsi - komentarze
MisiekW

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-12-25, 19:59   Temat: betsi - komentarze
Współczuję z prawem jazdy, na medycynę się dostałem, a tego zdać nie mogłem za żadne skarby świata :D Głowa do góry, nie Ty pierwsza.
Z mężem współczuję jeszcze bardziej, każdy miałby dość tak długiego leczenia...
Trzymaj się ciepło
  Temat: betsi - komentarze
MisiekW

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-08-02, 21:53   Temat: betsi - komentarze
Najważniejsze, że Mąż wraca do sił!
  Temat: betsi - komentarze
MisiekW

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-07-29, 15:10   Temat: betsi - komentarze
Zdaję sobie sprawę, bo robi się coraz bardziej pod górę. _itsme_
  Temat: betsi - komentarze
MisiekW

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-07-20, 14:37   Temat: betsi - komentarze
Stale trzymamy ;)
  Temat: betsi - komentarze
MisiekW

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-06-28, 21:09   Temat: betsi - komentarze
Trzymamy kciuki.
  Temat: betsi - komentarze
MisiekW

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-06-09, 20:39   Temat: betsi - komentarze
Miejmy nadzieję, że nic się nie będzie świecić :)
  Temat: betsi - komentarze
MisiekW

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-05-15, 22:09   Temat: betsi - komentarze
Przecież to normalne, że musisz pracować. Rodziny innych pacjentów też pracują, nawet po allogenicznym, od dawcy, przeszczepieniu, a pacjenci nie chorują. Głowa do góry! Trzymam kciuk, i za Męża, i za prawo jazdy. ;)
  Temat: betsi - komentarze
MisiekW

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-04-16, 17:56   Temat: betsi - komentarze
To nie jest takie straszne i zwłaszcza młodzi ludzie przechodzą przez to dość obronną ręką :)
  Temat: betsi - komentarze
MisiekW

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-04-09, 16:08   Temat: betsi - komentarze
Mam świadomość, że każdy normalny człowiek jest w stanie zwariować w takiej sytuacji :(
  Temat: betsi - komentarze
MisiekW

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-22, 19:45   Temat: betsi - komentarze
Zdecydowanie. Wręcz jeśli pacjent wierzy, że wszystko się powiedzie, to z pozytywnym nastawieniem wszystko łatwiej przemija. :) Głowa do góry. Naprawdę. Warto zastanowić się nad pomocą psychologa.
  Temat: betsi - komentarze
MisiekW

Odpowiedzi: 283
Wyświetleń: 89641

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-08-13, 19:33   Temat: betsi - komentarze
No trzymajcie się ciepło i dajcie znać, co ustalono! :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group