1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: chłoniak mózgu
MisiekW

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5218

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-12-13, 20:53   Temat: chłoniak mózgu
Pan Profesor zresztą jako jedna z najbardziej kompetentnych w Polsce osób od chłoniaka mózgu na pewno wszystko przedstawìł.
  Temat: chłoniak mózgu
MisiekW

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5218

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-12-12, 10:24   Temat: chłoniak mózgu
No ja mam do czynienia z przynajmniej kilkudziesięcioma pacjentami, zarówno tutaj jak i w klinice, na co dzień. Nie jest to jakaś wiedza wirtualna. Nie wiem, czego konkretnie oczekujecie - są tu też wątki naszych pacjentów z PCNSL. W razie pytań oczywiście odpowiemy. :)
  Temat: chłoniak mózgu
MisiekW

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5218

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-12-09, 22:49   Temat: chłoniak mózgu
Całkiem spora. Niestety, na forum pracujemy za darmo, poświęcając swój czas chorym, a, niestety, tego czasu za wiele nie mamy. Nikt nam za to nie płaci, a oczekujących na pomoc jest sporo. Dlatego czasem trzeba poczekać - jeśli obiecałem, że odpowiem, to na pewno to zrobię. Bez badania chorego nie możemy za wiele stwierdzić. Obrzęki - do konsultacji z rodzinnym lub u kardiologa z powodu prawdopodobnego zaostrzenia niewydolności serca. Nowotwór ten leczy się bardzo trudno, rokowania są generalnie niepomyślne - lepsze u chorych leczonych intensywną chemioterapią HD AraC + Mtx i przeszczepieniem. Rozumiem, że z powodu obciążeń internistycznych Pan Profesor na takie leczenie nie mógł się zdecydować. Radioterapia jest formą leczenia właściwie paliatywnego, z krótkimi czasami wolnymi od progresji (postępu) choroby. Czy macie zapewnioną opiekę hospicjum domowego? To bardzo pomaga i z wieloma rzeczami nie trzeba latać na SOR, tylko wesprzeć się wiedzą lekarza, który ma dużą wiedzę w pracy z takimi chorymi jak Tato. Bardzo mi przykro, że nie mam lepszych wieści. Ta choroba jest bardzo podstępna i trudna w leczeniu. Z powodu bólu głowy do rozważenia Dexaven.
  Temat: chłoniak mózgu
MisiekW

Odpowiedzi: 9
Wyświetleń: 5218

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2017-12-07, 22:37   Temat: chłoniak mózgu
Owszem, mamy styczność. Na podstawie takiego posta nie jesteśmy jednak w stanie pomóc ani nic rozjaśnić.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group