1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szpiczak mnogi poszukuje leku Thalidomide
MisiekW

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5737

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-05-01, 00:06   Temat: Szpiczak mnogi poszukuje leku Thalidomide
Postępowanie jest prawidłowe, a w obecnym systemie wpadki niestety się zdarzają. Szkoda, że kosztem pacjentów. Jesteś w dobrych rękach! :)
  Temat: Szpiczak mnogi poszukuje leku Thalidomide
MisiekW

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5737

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-04-29, 12:56   Temat: Szpiczak mnogi poszukuje leku Thalidomide
To ja jeszcze:

Hematologia w Łodzi nie jest złym ośrodkiem, przynajmniej pod względem dorobku naukowego i osiągnięć. Nie mam natomiast doświadczeń z konkretnymi pacjentami. Ośrodek lubelski np. takie osiągnięcia ma, a jeśli mam ocenić na podstawie opisu konkretnych pacjentów ta

Dostajesz protokół VTD, który jest chyba najlepszą opcją - rozumiem, że mogły być problemy, ponieważ bortezomib w Polsce nie jest ogólnie dostępny w 1. linii leczenia. Trudno jest mi ocenić, czy ze względu na wiek, czy na niekorzystne ryzyko cytogenetyczne. Rozumiem, że autoprzeszczepienie jest planowane?
  Temat: Szpiczak mnogi poszukuje leku Thalidomide
MisiekW

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5737

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-04-28, 20:25   Temat: Szpiczak mnogi poszukuje leku Thalidomide
Gdzie jesteś leczony?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group