1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: czerniak
Misia1982

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33463

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-02, 11:45   Temat: czerniak
Angela01 tak jak napisała poprzedniczka, nie wiem nad czym lekarz zastanawia się skoro markery wyszły dodatnie , oznacza to że przerzut jest, nie ma się nad czym zastanawiać tylko zmienić lekarza prowadzącego.
Nie odpowiedziałaś gdzie się leczysz, skontaktuj się COI Warszawa , najlepiej z Prof. Rutkowskim, napisz e-mail, zadzwoń, na pewno będzie szybka reakcja. To najlepsza placówka w kraju .
  Temat: czerniak
Misia1982

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33463

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-01, 16:39   Temat: czerniak
no faktycznie, musisz spróbować inaczej.
Jakie dalsze czynności przewiduje lekarz?
  Temat: czerniak
Misia1982

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33463

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-01, 16:04   Temat: czerniak
A gdzie się leczysz? powinnaś dostać wynik do ręki .
Czy zostały wykonane dodatkowe badanie immunohistochemiczne ?
piszesz bardzo ogólnikowo , a czas jest ważny od usunięcia czerniaka.
Jeśli oczekujesz pomocy, musisz rzeczowo podejść .
Co dalej ? kiedy lekarza " zdecyduje się " ??
  Temat: czerniak
Misia1982

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33463

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-01, 15:49   Temat: czerniak
Rozumiem że wynik jest N1 ?

[ Dodano: 2016-12-01, 15:52 ]
No chyba to oczywiste że musisz przejść przez operacje usunięcie wszystkich węzłów,
gdzie się leczysz ?

[ Dodano: 2016-12-01, 15:52 ]
Przepisz cały wynik, albo zrób zdjęcie,
  Temat: czerniak
Misia1982

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33463

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-28, 20:50   Temat: czerniak
Angela dawaj zdjęcie... jeśli masz być spokojniejsza. Zdaje sobie sprawę ile czasu teraz pewnie spędzasz na czytaniu różnych artykułów lub historii ludzi którzy przechodzili lub przechodzą podobna sytuacje jednak każdy organizm jest różny, każdy przypadek inny wiec tak jak napisała arawis wyłącz myślenie.. teraz nic nie zmienisz .. nie masz na to wpływu... Do czwartku niewiele zostało...
  Temat: czerniak
Misia1982

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33463

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-24, 17:55   Temat: czerniak
Angela trzy tygodnie to bardzo krótko. ja jestem 10 miesięcy i często czuje ból, czasami jakby ścisk mięśni bo nie mogę wyprostować ręki. Okres rekonwalescencji trwa długo.
  Temat: czerniak
Misia1982

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33463

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-23, 20:27   Temat: czerniak
2 - 3 tygodnie, w przypadku rutynowego badania, czasami wykonują badania immunohistochemiczne. Staraj się zająć czymś, mi pomogło czytanie książek :)
  Temat: czerniak
Misia1982

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33463

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-22, 15:09   Temat: czerniak
Mogą ale nie muszą i tego się trzymaj,
Czerniak może przerzucać się poprzez układ chłonny i krwionośny.
Najważniejsze jest aby wynik węzła chłonnego był czysty, jeśli miałaś badania, a na pewno miałaś, bo w pierwszej kolejności sprawdzają czy są przerzuty odległe , inaczej nie zostałabyś zakwalifikowana do badania węzła wartowniczego.
Bądź dobre myśli Twój czerniak był SSM więc nie jest tak agresywny.
Masz może zdjęcia jak wyglądał ?
był de novo czy z istniejącego znamienia ?
  Temat: czerniak
Misia1982

Odpowiedzi: 96
Wyświetleń: 33463

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-21, 22:23   Temat: czerniak
Witaj
Miałyśmy podobno wynik, z tym że mój to 1,9mm, z owrzodzeniem , do tego indeks miotyczny 10, no i postać guzkowa , u mnie wartownik był czysty....
jestem w badaniach klinicznych.
Więc głowa do góry , jesteś w najlepszych rękach jeżeli chodzi o czerniaka....

[ Dodano: 2016-11-21, 22:24 ]
no i mój był bezbarwnikowy.....

[ Dodano: 2016-11-21, 22:26 ]
Wiem że życie wywróciło się do góry nogami, jednak z biegiem czasu będziesz nabierała trochę dystansu... choć czasami .. przed badaniami nie jest łatwo :|
Bądź dobrej myśli, jesteśmy tu z Tobą , więc głowa do góry..
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group