1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Alina - rak jelita grubego
Masza

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 11671

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-07-23, 22:31   Temat: Alina - rak jelita grubego
Alina. Ja też zaraz po operacji miałam powiększone węzły w pachwinie. Wykazało to USG. Od razu lekarz mówił mi, że to najprawdopodobniej wynik operacji i stanów zapalnych z tym związanych. Miałam też trochę płynu z zatoce Douglasa (być może źle to napisałam). Wszystko u mnie ładnie doszło do normy po ok. 6 tygodniach ale co się namartwiłam to moje.
Trzymaj się ciepło - jesteśmy imienniczkami :-D
  Temat: Alina - rak jelita grubego
Masza

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 11671

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-07-15, 22:17   Temat: Alina - rak jelita grubego
Trzymanie pazurów się przyda bo pod koniec lipca idę na badania kontrolne :)
  Temat: Alina - rak jelita grubego
Masza

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 11671

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-07-14, 11:52   Temat: Alina - rak jelita grubego
Witaj maks
Jak się czujesz po operacji? Kiedy zaczynasz dalsze leczenie? Głowa do góry :-D
  Temat: Alina - rak jelita grubego
Masza

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 11671

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-07-05, 23:15   Temat: Alina - rak jelita grubego
Witaj
Czekałam na Twoją odpowiedź :) . Bardzo się cieszę. Wyniki histopatu dostałaś bardzo szybko - ja swoje miałam po 4 tygodniach. Dobrze, że masz czyste węzły, brak przerzutów i stopień złośliwości G1. Wydaje mi się, że to kwalifikuje się jako II stopień zaawansowania (w 4 stopniowej skali) ale pewnie absenteeism się odezwie i ewentualnie mnie poprawi. Przy tym stanie zaawansowania rokowania są dobre - tak mówią. Ja miałam T2 i nie dali mi ani chemii ani radioterapii. Jakoś to wytrzymasz. Będzie dobrze. Odpoczywaj po operacji :)
  Temat: Alina - rak jelita grubego
Masza

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 11671

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-06-24, 23:37   Temat: Alina - rak jelita grubego
Trzymam kciuki. Doskonale Cię rozumiem. Miałam operację trochę ponad pół roku temu. Daj znać jak wrócisz do domu.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group