1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: opieka paliatywna w domu
Mark

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 16927

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2013-02-09, 17:56   Temat: opieka paliatywna w domu
A przejrzałeś forum ? To opieka nad chorym sprawowana w jego domu, lekarz i pielęgniarka przychodzą do chorego, rzadko codziennie, zwykle co kilka dni. Sprawowana, gdy nie potrzeby hospitalizacji chorego. Co do załatwienia, to wydaje mi się, że trzeba skierowanie, ale nie pamiętam jak mamie to załatwiano, mogę znaleźć coś jak chcesz ?
  Temat: opieka paliatywna w domu
Mark

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 16927

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2011-07-30, 13:41   Temat: pacjent onkologiczny w domu - hospicjum domowe
Po własnych smutnych doświadczeniach ( w niespełna pół roku na raka zmarli mi oboje rodzice ) uważam, że dla pacjenta onkologicznego w domu i jego rodziny nieoceniona jest pomoc hospicjum domowego. Często bywa tak, że chory chce być w domu, a hospicjum domowe jest właśnie tego rodzaju formą opieki, która to umożliwia. Zarówno lekarz, jak i pielęgniarka to osoby, które zawsze można spytać nie tylko o leczenie i terapię paliatywną ( którą ów lekarz powinien należycie dobrać ), ale i o inne kwestie ( jak np. nawadnianie chorego ).

Znalazłem portal hospicyjny Hospicjum to też Życie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group