1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
Mana

Odpowiedzi: 98
Wyświetleń: 29293

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-12-23, 11:05   Temat: Bóg... wiara... czy lekarze
Chcesz dyskutowac a nie masz zielonego pojecia o tolerancji i respektowaniu uczuc drugiej osoby. Prawie w kazdym Twoim poscie zieje niechecia do ludzi, ktorzy szukaja w wierze swojego oparcia i je znajduja. Wspolczuje Ci, bo nienawisc zabija szybciej niz choroba nowotworowa.
A tak na marginesie to ukonczylam Teologie na KUL i od ponad 20 lat jestem w zakonie. Jestem szczesliwa. Moj Tata zmarl na raka i ja sama teraz choruje na raka. Wiara byla i jest dla mnie i mojej rodziny wielkim oparciem. Dla Ciebie to swiat bajek, dla mnie nie.
Dlatego jestem za zebym poszukal innego forum, bo tutaj nikt nie chce dyskutowac o niecheci i niezdrowych emocjach od ktorych az sie roi w Twoich postach.
Chcialam jeszcz tylko dodac, ze znam lekarzy, ktorzy codziennie chodza na msze sw. i modla sie za swoich pacjentow. Zreszta moj lekarz, jeden z najlepszych w na chirurgii w IPO w Lizbonie, po operacji powiedzial mi, ze moja sytuacja jest bardzo powazna i mam sie modlic, zeby wszystko dobrze sie skonczylo.
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group