1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Carcinoma papillare nerki
Mamamama

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3994

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2018-02-23, 10:18   Temat: Carcinoma papillare nerki
Takie były wyniki tk, teraz to nie ważne, ważne będzie tk po operacji, czy możesz mi wyjaśnić dokładnie, g3 grupa złośliwości chyba o to chodzi, bo wyczytałam w mądrej książce że z reguły brodawkowaty typ 1 powinien być określony jako g1 a tu wpisał g3, nie wiem nie rozumiem bo nie znam się na tym po prostu.





  Temat: Carcinoma papillare nerki
Mamamama

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3994

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2018-02-22, 13:32   Temat: Carcinoma papillare nerki
Witam,
Moja historia zaczęła się 5 miesięcy po urodzeniu dziecka, na przypadkowym usg brzucha wyszło że mam torbiel podejrzana nerki około 6cm, TK itp torbiel po Kilku miesiącach urosla do 10CM, suma sumarum torbiel została usunięta (zostalo 90%nerki!!!)w wyniku histopatologiczny wyszło : torbiel usunięta w całości, na przekroju krwawa tresc,sciana torbieli w większości cienkościenna, z ogniskami do ok 1cm brodawkowatymi narostami, histopatologiczne carcinoma papillare. Mam pytanie po jakim czasie po takiej chorobie powinno się zrobić TK z kontrastem brzucha? 3 CZY 6 miesięcy bo różnie mi lekarze mówili, i drugie pytanie czy mogę wogole myśleć o tym żeby zajsc w przyszłości w ciążę? Za ile lat bym mogła zajsc w ciążę, oczywiście jeśli badania będą dobre?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group