1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
MalgorzataB

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30004

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-07-13, 00:17   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Przyjmij wyrazy współczucia, mama już nie cierpi.
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
MalgorzataB

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30004

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-07-06, 23:14   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
k_r_y_s
Jestem przy Tobie myślami.
Jakiej decyzji byś nie podjął i tak robiłeś i nadal robisz wszystko po to by mamie pomoc.
Walczycie rok, tak jak my, to bardzo długo, niektórzy wymiękają po kilku dniach...
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
MalgorzataB

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30004

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-07-04, 22:51   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Cytat:
Czekam na najgorsze i wiecie co....jakoś to do mnie dociera że umrze, jak naturalna rzecz, rok czasu zrobił swoje, niech płaczą inni ja już nie ma sił.

Wiem co czujesz, mam tak samo :-(
Mama jest w bardzo poważnym stanie, bardzo mi przykro :-(
Jeśli mama się dusi i męczy to może trzeba by było morfinę włączyć?
Teraz chyba priorytetem jest opanowanie tego bólu w miarę możliwości.
Straszne to wszystko :-( Pozdrawiam, trzymaj się
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
MalgorzataB

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30004

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-07-03, 13:03   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ulax napisał/a:
To nie jest normalne. Ok, na tym forum, wśród nas - może. Ale na zewnątrz? wątpię...

Ulax, ale co jest bardziej normalne? Jak ktoś umiera nagle i trzeba nagle wszystko załatwić?
Ok, zgadzam się nasze położenie jest bardzo trudne, mam wrażenie że już teraz przeżywam żałobę i nie wiem czy będę miała ją jeszcze siłę przeżywać jak przyjdzie na to czas.
Ale tak też bywa, nie jesteśmy sami i to forum to pokazuje.
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
MalgorzataB

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30004

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-07-03, 07:31   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
k_r_y_s napisał/a:
.i co czekamy wszyscy na śmierć, jakie to egoistyczne i niemoralne, może tylko ja tak mam

Nie, nie tylko Ty tak masz :-(
Ja też wiem w czym pochowam mamę, też sakramenty mamy już przyjęte.
I wiesz co, myślę że to właśnie jest normalne, śmierć jest nam dana w momencie jak się rodzimy. Współczesna popkultura zepchnęła proces odchodzenia w niebyt, nie ma starości, nie ma cierpienia.
Wszyscy są piękni, młodzi i fit.
Dlatego jeśli tę śmierć chociaż trochę uda nam się oswoić, to tak głupio się czujemy.
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
MalgorzataB

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30004

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-07-02, 20:46   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Cytat:
k_r_y_s napisał/a:
Patrząc na to wszystko z biegiem czasu, stwierdzam że onkologia w Polsce po prostu nie istnieje

Jesteś rozgoryczony, ale to chyba trochę krzywdzące :-(
Moja mama też choruje, też jest w co raz gorszym stanie, jednak mam świadomość że leczenie choć bardzo ciężkie przedłużyło jej życie.
To jest niestety taka choroba, ciężka, podstępna i umierają nie tylko nasi bliscy ale i slawni i bogaci.
Myślę że gdyby były sposoby no na pewno prof. Religa by żył, a niestety umarł na raka płuc w niespełna dwa lata.
No niestety, ja w tej chwili też się zastanawiam kiedy sterydy które mama względnie toleruje przestaną działać i co potem :-(
I wiem że można było tego uniknąć, że spokojnie przeżyłaby jeszcze ze 20 lat, ale 40 lat palenia niestety zrobiło swoje :-(
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
MalgorzataB

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30004

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-06-27, 23:00   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Również czytam ten wątek bo moja mama jest na podobnym etapie choroby.
Chciałam tylko napisać że moją mamę pabi dexametazon tak wykańczał że go odstawiła, o skutkach pisać nie będę :-(
Zmieniono na moją prośbę steryd na enkorton i jest lepiej.
Może i u was by coś taka zmiana pomogla?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group