1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Magda_ada

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-21, 20:34   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Wiem, że nie mają czasu i wizyta trwa chwilę... ale poproś lekarza, żeby zobaczył, może chociaż te które najbardziej Cie niepokoją . Nie każdy dermatolog zna się na rzeczy . Na Jak prywatnej wizycie onkolog sam zaproponował obejrzenie wszystkich znamion.
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Magda_ada

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-19, 15:22   Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
nie przyjmuje już profesor w Swissmed ( al.Jerozolimskie ) dzwoniłam tydzień temu - taką dostała info
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Magda_ada

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-08, 21:57   Temat: pończocha
no to się nie zna masażysta na pończochach ... Tak jak pisałam przy limfadenektomii stosuje się II stopień kompresji - są to zalecenia specjalistów z CO w Warszawie . Są natomiast różne rozmiary . Sama musisz zmierzyć nogę - instrukcję znajdziesz w necie i w sklepie dobiorą ...
Męczyłam się dopóki nie trafiłam do CO w Warszawie ( lekarz był oburzony , że jej nie noszę )Pończochę miałam założoną już przed operacją i miałam ją cały czas podczas pobytu w szpitalu . Wychodząc kazali założyć mi swoją. Lekarze - onkolodzy , ani rehabilitanci w szpitalu, w którym się leczyłam początkowo nie zalecali, a jak pytałam rozkładali ręce. Także myślę, ze lekarze którzy nie za bardzo znają sie na czerniaku i limfadenektomii nie maja pojęcia o istnieniu pończochy . Skoro do tej pory nikt Ci nie polecił , tzn, ze tacy sami spece jak Ci z mojej miejscowości ...
Nie wiem po co się męczyć... Rożnica jest kolosalna. Pończocha równomiernie rozprowadza chłonkę po całej nodze i wtedy nie puchnie. pozdrawiam
  Temat: clark III breslov 1mm- moja historia
Magda_ada

Odpowiedzi: 160
Wyświetleń: 65521

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-03, 23:48   Temat: obrzęk
tez uważam , że powinnaś mieć pończochę . Po pierwszej operacji w maju (usunięte węzły pachwinowe ) też się męczyłam , dopiero po miesiącu onkolog z CO w Warszawie kazał mi kupić uciskową pończochę - II stopień kompresji i nosić nawet 6 miesięcy . Naprawdę pomaga. Pomagało mi też ( zmniejszała się opuchlizna) trzymanie wyżej nogi ( podpartej ) w pozycji leżącej przez ok. 15 minut .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group