1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak języka
Magda0603

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5362

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-08-01, 22:17   Temat: Rak języka
A zatem...Mama po konsultacji z profesorem WCO w Poznaniu ( swoją drogą, można tu wpisywac nazwiska lekarzy?)..
Skierowali ją na badanie krwi + usg tarczycy...nie wezłów chlonnych, a tarczycy- mama miała usuwana tarczycę w 1990 roku...aktualnie ma 64 lata..
I ma czekać na telefon, na pewno skierowanie na operację, ale nie wiadomo co i jak do terminu...
Czy to nie trwa za dlugo? Jakie są Wasze doświadczenia?Ja mam wrażenie,że Mama ciągle jezdzi na badania i nic z tego nie wynika od 2 tygodni..Dzięki Bogu, ma klinikę po sąsiedzku..

kostek123...dziękuję za informację...ale o to można podpytać w szpitalu właśnie? :roll:
  Temat: Rak języka
Magda0603

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5362

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-07-30, 10:36   Temat: Rak języka
Na razie nic konkretnego, w środę konsylium dopiero...
Lekarz zasugerował chirurgiczne usunięcie raka, ale póki co zero szczegółów... W ogóle jakiś dziwny przepływ komunikacji, mam wrażenie...eh..
Nie wiem, ja chyba zacznę z Mamą chodzić na wizyty, póki co nie chciała tego...Mam prawo razem z nią uczestniczyć w konsultacjach?
  Temat: Rak języka
Magda0603

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5362

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-07-30, 08:15   Temat: Rak języka
Bardzo dziękuję a odpowiedź...
Plan leczenia mama pozna dopiero w środę, wtedy zbiera się konsylium... Mama najbardziej boi się, poza bóle, itd. braku mowy...Braku możliwości jedzenia, picia...
przepraszam,że tak chaotycznie, ale jestem całkiem zielona w tematach onkologii, nie wiemy co dalej, co to wszystko oznacza..
  Temat: Rak języka
Magda0603

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 5362

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-07-29, 14:32   Temat: Rak języka
Witam wszystkich,


u mojej Mamy zdiagnozowano raka języka. Czy mogłabym prosić Państwa o interpretację poniższego opisu?

Pozdrawiam.



[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2018-07-31, 19:48 ]
Załączając wyniki badań, proszę usuwać dane lekarzy

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group