1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-06-05, 22:39   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
sarenka napisał/a:
a po 60-siątce to co jest

Takich precyzyjnych miarek u Gazdy nie uświadczysz. Pięćdziesiątki, setki, albo kufle. Nie wymagaj za wiele... 8-)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-06-05, 22:31   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
A po setce to już w ogóle! Nie mówiąc już o dwóch ;)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-06-04, 09:23   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Słabo, laseczki 8-)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-18, 19:47   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Relacji subiektywnej ze zlotu część II
Po zwiedzeniu Krynicy zostałam odłapana wraz z Dzieckiem przez nikę2 i dowieziona do Gazdy prosto na grilla. Gazda miał i czekał, a następnie nie zawahał się użyć, testując na przyjaciołach z Forum. Dzięki temu następnego dnia rano miejsc w pontonach wystarczyło dla wszystkich... :fiufiu:
Dziś w charakterze atrakcji nr 1 wystąpił http://www.splywpopradem.pl/ Moim sternikiem był kmis, który nie zgubił żadnego pontonowicza, choć niestety musiał sobie poradzić z nieustannym obracaniem się pontonu. Wysnuto wniosek, że to z powodu obecności na pokładzie obrotnej Madzi :--:
Lądowanie na Słowacji w Małym Lipniku, piwo, lody, frytki i inne atrakcje opóźniły nasz powrót, więc http://www.splywpopradem.pl/ spóźnił się nieco na następny spływ Popradem. Mamy nadzieję, że następni spływowicze poczekali na nich i nie popłynęli sami, bo http://www.splywpopradem.pl/ bardzo lubi spływać Popradem i na pewno byłby bardzo rozczarowany, gdyby popłynęli bez nich :papap:

c.d.n.
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-17, 18:33   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Relacji subiektywnej ze zlotu część I. (miała być wysłana nocą z autobusu, ale sieć szlag trafił)
Zleciała do mnie DSS, twierdząc, że przyjeżdża na kolację. Pociąg, który miał ją przywieźć do mnie przyjechał ponad godzinę spóźniony. Ja, która miałam czekać na DSS z kolacją pakując się, przyjechałam ponad godzinę spóźniona, ponieważ musiałam nagle jechać do pacjentki. DSS zamiast kolacji zastała Madzię 70 pod prysznicem, a następnie miała możliwość obserwacji pakowania się w amoku, w ciągu kwadransa (kot i szafa byliby bez szans :| ). Następnie mój mąż wrzucił baby (DSS, Dziecko i mnie) i bagaże do samochodu, i pojechaliśmy na dworce autobusowe (ja z Dzieckiem na jeden, DSS na drugi). W samochodzie załatwiłam na szybko przekazanie pacjentów i dwie minuty przed odjazdem naszego autobusu zaczęłam odzyskiwać przytomność umysłu. Zapytałam więc DSS, czy zjadła jakąkolwiek kolację, na co ta odrzekła:
-Ukroiłam sobie kawałek ogórka... :uuu:

c.d.n.
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-16, 00:15   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
malgosia, ja ostatnio płynęłam z czterolatkiem ;)
Gazdo, żaden z moich mężów nie jedzie, ale dziecko się zdecydowało w ostatniej chwili ;) , szykuj dodatkową wazę z zupą...
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-13, 22:47   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Ja się wybieram w nocy z czwartku na piątek. Ląduję w piątek bladym w Krynice, ale zamierzam sobie pozwiedzać i dotrzeć 18.00-19.00 do Żegiestowa (mam autobus, chyba, że kto będzie jechał i może mnie zgarnąć po drodze - nie odmówię ;) ). Zamierzam zostać do poniedziałku (cierpcie, Gazdo!) i w poniedziałek po południu poproszę pięknie o podwózkę do Krynice, skąd mnie szczęśliwie zabierze autobus do Warszawy.
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-12, 22:24   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Z Zachodniej jest autobus o 21.50, o 5.40 w Krynicy. Prześpi Ci noc i będziesz miała z głowy...
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-01, 12:16   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Ja muszę się częściowo odwołać :-( Okazało się, że 2/5 moich mężów ma w tym czasie wyjazd ze szkołą, a jeden z nich ma konkurs matematyczny w sobotę :-( Najstarszy mąż zostaje zatem z nimi, a dziecko woli iść na randkę.
Ale mnie przeciwności nie zrażają - przyjeżdżam sama! Spać mogę w nogach łóżka Gazdy... 8-)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-04-24, 20:25   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70 potwierdza się z dzieckiem i pięcioma mężami oraz - jeśli można - koszulką w rozmiarze M ;)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-03-15, 21:27   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Aniuha,
Ja nie wiem, czy w tym wątku też można tak świntuszyć, jak u Gazdy, ale ja tam się oceniam na 5+, ponieważ żeby mieć
Aniaha napisał/a:
1 dziecko

przy
Aniaha napisał/a:
5 mężach

to dopiero trzeba mieć wyobraźnię i kreatywność!!! :dev:

(Forum dozwolone od lat 16, to nie mam wyrzutów sumienia z powodu deprawacji nieletnich...)

A mój tok rozumowania podoba Ci się, Richu?/M70 [kwadr]
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-03-14, 08:54   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
No przecież wiem! :mrgreen: Tylko tak się nabijam, bo lubię ;) Ja tylko udaję, ze jestem taka śmiertelnie poważna, to taka ściema dla podniesienia profesjonalizmu :--:
I bardzo się cieszę, żem taka obrotna!
A 5 mężów i dziecko mam! 8-)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-03-13, 23:40   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Ja nie wiem, z czego Wy się śmiejecie, ja naprawdę mam 5 mężów i dziecko... Prawda, Gaździku? Zresztą sami zobaczycie...
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100231

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-03-12, 21:57   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70 + 6 sztuk (5 mężów i dziecko, czy może odwrotnie :?ale?: )
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group