1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Badanie TK i USG po resekcji guza
Madzia70

Odpowiedzi: 30
Wyświetleń: 22270

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2011-10-15, 21:08   Temat: Badanie TK i USG po resekcji guza
civic,
Ja nadal nie wiem, czy osoba o nicku haloperidol to Ty? Jeśli tak, to przede wszystkim prosimy o pisanie pod jednym nickiem, żeby nie wprowadzać zamieszania na forum.

Jeśli haloperidol to Ty, to ja się niepokoję o Twój stan psychiczny. Stwierdzam, że masz kancerofobię: guzek w piersi, znamię barwnikowe podejrzane o bycie czerniakiem, "mięsak", który okazał się tłuszczakiem, węzły chłonne badane wielokrotnie i na wiele sposobów od lat, a teraz przygody z jelitem grubym, również ciągnące się od miesięcy i jak na razie bez potwierdzenia konkretnej choroby.

Stolec "czarny w kilku miejscach" możesz mieć po zjedzeniu jagód lub czarnych porzeczek, świeża krew w stolcu może być spowodowana obecnością hemoroidów. Z tego, co widzę lekarze na razie nie zdiagnozowali u Ciebie żadnej choroby somatycznej. Piszesz w którymś miejscu, jako haloperidol (jeśli to Ty), ze jesteś leczony lekami psychotropowymi. Z jakiego powodu jesteś leczony? Jakimi lekami? Możesz mieć jakieś powikłania polekowe. Niewiele wiemy o Tobie, nie udzielimy w związku z tym porady. Pomijam już fakt, że to Forum jest stworzone z myślą o pomocy pacjentowi z chorobą nowotworową.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group