1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
Madzia70

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93559

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-12-26, 20:47   Temat: Mamo jestem z Tobą....
łezko,
Nic się nie dzieje. Leukoarajozę mają wszystkie starsze osoby. Neurolog da Wam leki na poprawę przepływu mózgowego. W mojej ocenie, jeśli Mama nie ma dużych zaburzeń pamięci, koncentracji, to będą one niepotrzebnym obciążeniem dla organizmu, mają działanie pobudzające i mogą skutkować bezsennością. Jeśli natomiast zmiany w mózgu dają ewidentne objawy - wówczas takie leczenie jest zasadne.
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
Madzia70

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93559

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-11-08, 13:18   Temat: Mamo jestem z Tobą....
U wszystkich pacjentów, nie tylko onkologicznych stosuję tran w całym sezonie jesienno-zimowym. Na początku infekcji - duże dawki vit. C - 2 x 1000 mg. Można sprawdzić poziom vit. D i ewentualnie uzupełniać.
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
Madzia70

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93559

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-07-28, 22:32   Temat: Mamo jestem z Tobą....
łezko,
Zamiast Stoperanu zagęściłabym Mamę Smectą (1 saszetka po każdym luźnym stolcu). I włączyłabym wspomagająco Enterol, Osłonik Max lub Ardil.
Jeśli po kilku dniach nie będzie poprawy - można sprawdzić amylazę trzustkową (bad. z krwi).
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
Madzia70

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93559

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2015-05-13, 12:27   Temat: Mamo jestem z Tobą....
Przyspieszyć :uuu:
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
Madzia70

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93559

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-12-09, 20:11   Temat: Mamo jestem z Tobą....
Obawiam się, ze próżny trud. Marzec to i tak niezły termin :mrgreen: według mojego rozeznania.
Chyba zostaje prywatnie... :(
  Temat: Mamo jestem z Tobą....
Madzia70

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 93559

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2014-11-29, 11:15   Temat: Mamo jestem z Tobą....
łezko,
Cyklonamina nie podniesie płytek. To lek uszczelniający naczynia krwionośne. Na własną rękę możesz Mamie włączyć Rutinoscorbin (lub podobne, nazwa nieistotna, ważne, żeby zawierał rutozyd), który też poprawia kondycję naczyń krwionośnych.
A badań faktycznie nie leczymy.

Podwyższoną glikemią nie ma się co martwić. Cukier 300 nie rzuca nas na kolana ;) , daj Mamie wtedy dużo wody do picia i spokojnie czekaj na spadek.

A przy przerzutach do mózgu pół roku jest mało prawdopodobne. Czas liczymy raczej w tygodniach... :-(
Przykro mi...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group