1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pustka
MALGOSIA

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 15925

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2018-12-17, 20:41   Temat: Pustka
Witam! Minął rok od śmierci męża-robie swiateczne porzadki-otwieram szafę a w niej rzeczy męża i wszystkie wspomnienia wracają... Lzy leją się po policzkach.Czy tak zawsze juz bedzie?
  Temat: Pustka
MALGOSIA

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 15925

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2018-03-01, 22:03   Temat: Pustka
Wszyscy mowia,ze czas biegnie do przodu ,a u mnie się zatrzymal. Probuje ruszyc do przodu,ale tak trochę na oślep. Zacząć wszystko od nowa to bardzo trudne,gdy obrazy z przeszlosci wracają. A serducho nadal boli. Ta blizna na sercu zawsze zostanie. Ale trzeba ruszyć do przodu, bez optymistycznego myslenia będzie trudno. Wierzę ,że się uda.
  Temat: Pustka
MALGOSIA

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 15925

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2018-01-21, 20:50   Temat: Pustka
Dziekuje za cieple słowa,słowa otuchy,
Czuję samotność,brak bliskiej osoby,tej drugiej polówki. Wiem,ze zycie toczy się dalej,ale to takie trudne na tę chwilę; z czasem myślę,że będę patrzyła na to wszystko w inny sposób. Teraz potrzebuję czasu... dużo czasu... Myślę co dalej... Jak to poukładać... Wiem ,że potrzebna jestem dzieciom i tego się trzymam. Obiecalam mężowi ,że nie poddam się i dam radę. Dla nas życie biegnie dalej, choć bardzo tęsknimy za ukochaną osobą.
  Temat: Pustka
MALGOSIA

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 15925

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2018-01-17, 23:38   Temat: Pustka
Minał miesiąc od śmierci meza , a u mnie czas się zatrzymał. Bardzo mi brakuje tej drugiej polowki. Dla mnie cały swiat się zmienił. Wiem,że już nie będzie tak jak wcześniej.Staram się pokonać w sobie ten smutek,żal,ale to nie takie proste. Bardzo często wracają obrazy z tych ostatnich miesięcy spędzonych razem. Czuje,ze nie jestem taka silna jak sobie wyobrazałam. Tylko przy dzieciach staram się nie rozkleić,choć serce pęka, gdy najmłodsza córka wola tatę. Próbujemy wrócić w miare do normalnego życia, do naszych codziennych obowiązków i spraw. Dużo czasu poświęcam dzieciom,rozmawiamy o tym wszystkim,to nam bardzo pomaga. Częste wyjścia z domu, na basen,do biblioteki po ulubiona książkę dla mojej małej królewny. Wiem,ze zycie musi toczyć się dalej,kiedyś i dla nas zaświeci mocniej słońce. Nie umarł ten kto wciąż trwa w pamięci żywych.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2018-01-18, 14:45 ]
:tull:
  Temat: Pustka
MALGOSIA

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 15925

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2018-01-03, 18:01   Temat: Pustka
Dziękuję za cieple słowa. A depresji się nie dam. Obiecałam mężowi,ze sobie poradzimy i tego się trzymam. Choć czasami jest trudno,chce się płakać,ale wiem,ze to minie-potrzebuję czasu. Tęsknie bardzo za Nim...
  Temat: Pustka
MALGOSIA

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 15925

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2017-12-23, 21:51   Temat: Pustka
Witam,
2 tyg. temu zmarł mój mąż-miał guza trzustki( został wykryty w ostatnim stadium choroby),lekarze dlugo nie potrafili postawic diagnozy. A ja nie mogę poradzić sobie z tym co się stało. Bardzo tesknie za mężem,brakuje mi go. Codziennie jestem na cmentarzu,a łzy lecą po policzkach. Do tego jeszcze czas świąteczny a u nas pustka i smutek. Co dalej...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group