1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guzy obu piersi
Luna

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8869

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-21, 22:43   Temat: Guzy obu piersi
No właśnie :) Też pamiętam jak kilka lat temu trafiłam z tego typu guzami najpierw do ginekologa, potem na usg, a potem do onkologa i stwierdzono mastopatię. A to co piszesz o zmianach sutka i jego nadwrażliwości też u mnie występuje czasem.
  Temat: Guzy obu piersi
Luna

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8869

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-21, 16:12   Temat: Guzy obu piersi
Trzymam mocno mocno kciukasy :)
  Temat: Guzy obu piersi
Luna

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 8869

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-03-21, 00:05   Temat: Guzy obu piersi
ameliamarsh, a może to objawy mastopatii. Sama się z tym zmagam i po przeczytaniu Twojego postu od razu przyszło mi to na myśl, szczególnie, że piszesz o objawach, które ja też miałam przy ostrym rzucie. Tylko nie wiem co wg Ciebie jest "dyskomfortem", a co bólem, bo mnie te guzki bolały przy dotyku. Oczywiście nie znam wszystkich szczegółów i tak jak piszą powyżej Forumowicze ważne to, co będzie w wynikach. Trzymam kciuki, że to jednak tylko mastopatia. Trzymaj się :sun:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group