1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Luika - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14464

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-16, 22:44   Temat: Luika - komentarze
aniazet napisał/a:
Stefanku wzruszyłeś mnie tymi słowami, więc odpowiem.Trzeba wierzyć w dobre jutro, coś zaplanować i co więcej zrealizować te plany dbać o siebie i najbliższych, pozwolić sobie na odrobinę luksusu, cokolwiek to znaczy!!! Pozdrawiam Ania


Czyli szlifować diament ;)
  Temat: Luika - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14464

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-15, 13:39   Temat: Luika - komentarze
Radi, szlifujemy ten diament całe nasze życie ;)

Agati, patrz, czytaj, mów. Ucz się i ucz nas. I proszę, Nie bój się ;)
Najważniejsze ,że możemy wspierać się wzajemnie, to ważne dla każdego z nas ;*

Stefanek, ja wierzę w Boga, wierzę w Dobre Anioły.... Mój Anioł Stróż jest najlepszy ;) (choć nie uznaję kościoła jako instytucji) Jeśli nie wierzysz w Boga, to pracuj zwyczajnie nad sobą i bądź tym diamentem ;****
  Temat: Luika - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14464

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-15, 09:48   Temat: Luika - komentarze
Dziś nie mogłam spać i rozmyślałam
Weszłam na swojego bloga i napisałam:

„wszystko co spotykasz na swej drodze….” – to nie jest przypadek. To tak miało być. Może by nauczyć nas lub tych których spotykamy jak żyć? Jak walczyć? Jak dźwigać ciężar? Jak się uśmiechać?

Idąc tą drogą, którą przyszło mi iść spotkałam wiele wspaniałych ludzi. Całkiem obcych czasami a jakże pomocnych. Wiele mi pokazali i dużo nauczyli. Mam nadzieję,że i ja wniosłam w ich życie trochę światła )))


I myślę,że właśnie po to tu jesteśmy, by.... podzielić się sobą ;) ))

Mocno Was przytulam do serca
_itsme_
  Temat: Luika - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14464

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-13, 17:42   Temat: Luika - komentarze
Kochani, działamy,żyjemy- jedni lepiej inni gorzej. Świat się kręci dla jednych, zatrzymuje dla drugich. Spotykamy się nieprzypadkowo. Jest w tym jakiś cel.Pewnie tam na górze ktoś ma jakiś plan.
Ważne,że możemy się spotkać choć wirtualnie i potrzymać się za ręce... Wesprzeć kiedy trzeba, popłakać razem i razem się pośmiać ;) Gdy czegoś nie wiemy, ktoś inny wytłumaczy, pokieruje. Gdy wiemy więcej- poradzimy co robić. Najważniejsze,ze nie jesteśmy sami.
Dziękuję,że Was mam ;)
  Temat: Luika - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14464

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-27, 21:59   Temat: Luika - komentarze
ojjjjj ;) Czasem człowiek się dobrze nie stoczy nawet a tu siup i przed Sw. Piotrem stoi ;) ) Ale od czego ma się Anioły Stróże? ;) ))))

I ja Cię Obertas pozdrawiam ;*
  Temat: Luika - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14464

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-27, 21:10   Temat: Luika - komentarze
Iza, chętnie ;) tylko czasem neta albo czasu brak ;)
Życie się kręci, wycięłam już chyba z 8 wampirów i wszystkie są ok ;) Tylko jak po wybuchu bomby jeszcze wyglądam ale wiesz ;) Afganistan jak cos ;) )))))
Niedługo mam 3 rocznicę, to się chyba upiję ;) ))))

Całuję i będę się odzywać ;***
  Temat: Luika - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14464

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-02-27, 15:57   Temat: Luika - komentarze
Moi kochani, odzywam si,ę, odzywam ;) )))
Zdrowa jestem, szczęśliwa, uśmiechnięta i cała ;)
Dostałam w końcu rentę (tzn w marcu dostanę) III gr
No i mieszkam w ciepłych krajach ;) ))
ehhhhh dzieje się ;***

Kochani, wszystkim Zdrowia życzę , szczęścia i miłości ;)
  Temat: Luika - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14464

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-08-23, 22:22   Temat: Luika - komentarze
Kochani, strasznie dziękuję za życzenia wielkanocne ;) ))))

U mnie jest OK!!!!!
Badania TK brzucha są super (oczywiście torbielka na wątrobie musi być ;) ) RTG płuc bez zmian ;) ) Jestem szczęśliwą babą, co?

Co do moich "wizji pływających chodników", które ostały mnię się po operacji na głowie, to jednak wina ograniczonego pola widzenia i tyle. I już nie muszę iść do psychiatry ;) )))

Yesuuu ale ja jestem szczęściara ;) )))
Ściskam ;*
  Temat: Luika - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14464

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-28, 15:17   Temat: Luika - komentarze
Iza, razem damy radę! ;) )) A cuda? No jak tu zyć bez cudów ;) ))) Muszą być! ;) ))
Dziękuję ;*


Jadźka, dopiero teraz doczytałam Twój wpis... DZIĘKI, DZIĘKI, DZIĘKI ;********
  Temat: Luika - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14464

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-03-28, 14:59   Temat: Luika - komentarze
Dziękuję Justynko za miłe słowa ;*Strasznie mi miło,że o mnie pamiętacie ;)

Własnie miałam odnaleźć swój wątek ale zobaczyłam,że dużo nowych wątkow się pojawiło.... Na całe szczęscie jesteśmy wsród swoich i razem DAMY RADĘ!

U mnie spokój. Trochę się podziębiłam, bo na chwilę życiowego doła złapałam ale juz się otrząsnęłam i jest co raz lepiej.
Mam plany aby w kwietniu wyrwać od onkologów badania, bo już dawno ich nie robiłam ;)
Także działam!
  Temat: Luika - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14464

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-06, 21:22   Temat: Luika - komentarze
Dziewczyny wiecie jak to jest z marzeniami? Zwyczajnie się spełniają ;) Jak byłam małądziewczynką, to jechałam z Tatkiem do Olsztyna i na górce zobaczyłam dom, "jak ja bym chciała tam mieszkać na tej górze"-pomyślałam. Dziś własnie na tej górze mam działkę i swoją wieś, obok tego domu. Kiedyś myślałam "chciałabym w końcu poleżeć i pachnieć" i.... o zgrozo moje marzenie się też spełnił0.... rok 2010 to rok leżenia i pachnienia hehehhehehe i choć nie do końca było takie to spełniło się ;) Kiedyś chciałam mieć doga - mam. Chciałam aby moja Mała córeczka była podobna do swojej ślicznej cioci -JEST (choć już urosła to dalej taka sliczna) i co tu dużo mówić?
Teraz myślę o wygranej w lotto (już nawet rozplanowałam wydatki hihihihih) no i oczywiscie agroturystyka. Dam radę ;) ))))

Marjanko, Ty to działasz dziewczyno! Piszę się oczywiście na wiejskie odwiedziny, tylko ja zapsiona jestem i jeden mały "kurczaczek-cycek" chihuahua jest zawsze ze mną ;) )) Nie wiem czy zniosłabyś tego szaleńca hehehehe.
  Temat: Luika - komentarze
Luika

Odpowiedzi: 48
Wyświetleń: 14464

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-02-06, 18:23   Temat: Luika - komentarze
Kochani, strasznie dziękuję za te wspaniałe wpisy...... Czy można poryczeć sobie trochę ze szczęścia? hehehehe łzy w oczach mi się zakręciły ze wzruszenia ;)

Ja myślę,że każdy, kto komuś choć trochę pomoże jest NIESAMOWITY ;) Warto BYĆ, warto ŻYĆ, warto walczyć ;) WIEM o tym ;)

Wiecie, to forum jest niesamowite ;) Ludzie się wspierają, pomagają a przedewszystkim ROZUMIEJĄ!!!!

A co u mnnie? Jak zwykle zaszalałam i zmieniłam miejsce pobytu ;) Porwała mnie moja siostra razem z moim zwierzyńcem i u niej "zimuję";) Dajcie spokój co za życie? Teraz się tułam jak cygan ;) A ja zawsze marzyłam o domku na wsi , przy jeziorku z gromadką zwierzątek pod bokiem.... może mały pensjonacik? Agroturystyka? ehhhhhhh rozmarzyłam się nieco ;) )))

Bo ze mnie zwykła wieśniara jest i tyle ;) )))))

Całuję mocno ;*****
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group