1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 16
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-01-29, 23:09   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
::thnx:: :trala:
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-08-18, 13:00   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
:okok" :okok" :okok" Za wyniki! Ściskam mocno!
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-08-08, 13:57   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Pozdrawiam Alusiu! U na mówią: nie bój żaby! Będzie dobrze! Jak po wczasach?

[ Dodano: 2013-08-08, 13:59 ]
miało być : u nas mówią, przepraszam!
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-06-21, 14:45   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Alusiu!Miałaś mieć badania w czerwcu,jak wyniki?Masz dzisiaj imieniny?Jeżeli tak,to życzę Ci wszystkiego najlepszego,a nade wszystko zdróweczka! ::thnx::
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-27, 16:11   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Alusia,wiesz,że się cieszę,prawda? I pozdrawiam serdecznie! ::dance::
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-04-07, 11:32   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Alusia!Łepetyna do góry!Będzie OK!!! :okok"
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-30, 21:27   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Alusiu!Bardzo dziękuję za świąteczne życzenia.Ja też życzę Ci wspaniałych Świąt Wielkanocnych,pogody w przyrodzie ,ale też pogody ducha.Idzie wiosna,już jest koło Korei za pół roku zawita u nas.Stop! Ale mnie poniosło!To wszystko przez potworną grypę,która mnie dopadła,ale już mi lepiej.Słoneczka cudnego życzę moim Kochanym Dziewczynom: Alusi i Dominisi; Wesołych Świąt i mokrego Dyngusa! :flower:
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-14, 18:14   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
:sun:
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-13, 22:44   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Cieszę się Alusiu,że Twoje samopoczucie się poprawiło.Nadejdzie wiosna,człowiek inaczej spojrzy na świat.Moja wnusia ma na imię Dominika,tak jak Twoja córeczka.Jest w ostatniej klasie gimnazjum i jest taka sama aparatka jak Twoja .Mieszkamy na jednym podwórku więc mam ich wszystkich na codzień .Ona nie wie o chorobie swojej mamy,miała wtedy roczek.Mogę powiedzieć, że dopiero od 2-3 lat córka otrząsnęła się z tej traumy.Cieszę się,że poznałam jeszcze jedną dzielną Forumowiczkę, Luikę. Pozdrawiam Was Dziewczyny bardzo,bardzo wiosennie-czyli żółto i zielono!/bo tak widzę wiosnę!/A dla Dominiki - uściski od babci Lucyny./wnuczka,jak mi chce zrobić na złość,to mówi do mnie:babuleńko,a ja nie chcę jeszcze być taką całkiem babuleńką/
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-03-09, 22:25   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Aluś!Co u Ciebie?Jak się czujesz?Czytałam ,że denerwujesz się,bo boli Cię to żołądek,to znów głowa.Myślę Alusiu,że może to być sprawka nerwów,w jakich zapewne żyjesz.Staraj się odrzucać myśli o chorobie,choć wiem,że to bardzo trudne,to musisz to robić,aby nie doprowadzić się do rozpaczy.Uwierz mi to kiedyś ustąpi,ale musi upłynąć trochę czasu.Jak się ma Twoja córeczka?Jak ma na imię?Oprócz wnuczki mam jeszcze dwóch wnuczków/od drugiej córki/Starszy wnuk właśnie zaliczył wszystkie egzaminy na uczelni/Bardzo się cieszę z tych moich dzieciaczków/Chciałabym Cię zagadać,żebyś choć na chwilę zapomniała o swoich kłopotach.Tak robiłam jak moja córka miała złe dni i to pomagało choć na chwilę.Powtarzaj sobie:będzie dobrze,będzie dobrze.Bo naprawdę będzie dobrze! :papap:
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-25, 21:26   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
:cmok:

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-02-25, 22:05 ]
Jeden 'emot' w zupełności wystarcza.

  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-25, 17:05   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Hej! Alusia,Nie wiem jak się wstawia takie buziaczki,to bym Ci wstawiła cały rządek!Wiem Alusia,jaki to jest strach,czasem brakuje tchu,ale po chwili to przechodzi i jest lepiej.To uczucie będzie słabło z czasem,nie będzie już takie paraliżujące.Musisz myśleć pozytywnie,to jest ważne,a ja jestem pewna,że wszystko będzie w porządku.Główka do góry,pozdrawiam Cię serdecznie,ucałuj swoją córcię.Moja córka ,ze swoją córką właśnie wróciły z Zakopanego wypoczęte i zadowolone.Ściskam mocno!
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-24, 20:47   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Witaj Alusia!Często myślę o Tobie,czy wszystko u Ciebie w porządku i jak sobie radzisz.Mam nadzieję,że wszystko OK.Pozdrawiam Cię cieplutko!
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-16, 14:44   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Alusiu witaj!Wprawdzie na wynikach się nie za bardzo znam,ale widzę,że Ty wiesz,że te wyniki są w porządku i bardzo się cieszę .Zyczę Ci,żebyś po następnym badaniu miała okazję,aby się uspokoić,po prostu,aby wyniki były doskonałe!Pozdrawiam Cię prawie wiosennie!
  Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Lucyna45

Odpowiedzi: 87
Wyświetleń: 30355

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2013-02-14, 17:44   Temat: SSM II clark, 0,25 mm naciekania
Rozumiem Cię bardzo dobrze,Ali.Jeszcze długo każdy objaw ze strony Twojego organizmu będzie wywoływał u Ciebie potworny strach.Ale z czasem człowiek do tego przywyknie,przynajmniej trochę.Córka nie reaguje już tak gwałtownie jak kiedyś.Bałam się,że wpadnie w histerię.Udało się ją z tego wyprowadzić.Kiedy ona była chora,właściwie o tej chorobie mało wiedziałam.Lekarze też dokładnie nie mówili,ale za to działali błyskawicznie.W dniu przyjęcia jej do szpitala,zaraz po moim powrocie do domu,otrzymałam telefon ze szpitala,że córka jest już po zabiegu.Wycięcie węzłów pachwinowych było po 7 dniach. Alio,wiem,że się denerwujesz,na pewno potęguje się ten lęk przed otrzymaniem wyników badań,ale staraj się zachować spokój,wszystko będzie dobrze.Pozdrawiam .
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group