1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Lila10

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 26581

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2016-04-25, 21:57   Temat: TK jamy brzusznej- proszę o interpretację -guz Klatskina
Mama po usunięciu raka dróg żółciowych (guz Klatskina) , dwukrotnie operowana, po chemioterapii. W czasie 2,5 letniego trwania choroby różne etapy, od bardzo złych po względne. Ostatni wynik TK jednak bardzo mnie zaniepokoił. Proszę o interpretację głównie powiększony węzeł chłonny i nacieki. Czy to już są przerzuty?


[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-04-25, 23:12 ]
Każdy Twój wpis dot. choroby mamy. Post po raz kolejny został scalony. Wszystko co dot. choroby mamy proszę pisać w jednym wątku a nie zakładać nowe.

  Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Lila10

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 26581

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-01-05, 09:05   Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Rak gruczołowy dróg żółciowych okolicy wnęki G1pT2b. Jaki czeka nas kolejny etap leczenia przy takim typie raka?
  Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Lila10

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 26581

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2014-01-04, 21:40   Temat: Mam wynik histopatologiczny
Mam wynik histopatologiczny i umówioną wizytę u onkologa, możecie zerknąć o co chodzi w tym wyniku. Niepokoi mnie jeszcze fakt, ze mama ma temperaturę.

  Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Lila10

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 26581

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-12-28, 22:41   Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Rozumiem, w takim razie muszę czekać na wynik histopatologiczny i dopiero umawiać wizytę. Mam nadzieję, ze do tego czasu nic się nie wydarzy.
  Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Lila10

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 26581

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-12-28, 11:57   Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Dzięki wielkie za odzew, dzwoniłam do Centrum Onkologii w Warszawie, ale dopiero w piątek będę miała wynik histopatologiczny i pani w rejestracji powiedziała, ze dopiero po odebraniu wyniku mam dzwonić, ponieważ od stopnia złośliwości ona pomoże wybrać lekarza, do MSWiA wczoraj cały dzień nie mogłam sie dodzwonić, będę próbować w poniedziałek. Zdecydowaliśmy sie na leczenie w Warszawie, ponieważ operacja była na Banacha, choć bliżej mamy do Łodzi, ale po konsultacji w Łodzi lekarz odebrał nam ze tak powiem tą ostatnią iskierkę nadziei. Jako, ze tu jesteście to pewnie macie lepsze rozeznanie ode mnie czy uderzać bardziej na CO czy na MSWiA? Czy tak juz obojętnie na jakiego lekarza trafimy tego sie trzymać czy napierac na wybór jakiegoś konkretnego (o ile będę znała nazwisko). Jedyne co udało mi sie wyczytać z internetu, to rzeczywiscie profesor Szczylik. Użytkownik ,,mania,, tez bardzo dobrze pisze o swojej pani doktor, ale nie jak nazywa sie, ponieważ nigdzie nie pisze. Dzięki jeszcze raz za wszelkie sugestie i wskazówki, bo cieżko na początku ruszyć z miejsca, do Otwocka tez spróbuje zadzwonić. Jeśli jeszcze przyjdzie wam coś na myśl to piszcie, każda informacja jest dla mnie na wagę złota.
  Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Lila10

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 26581

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-12-27, 09:43   Temat: onkolo
Szukam lekarza dla mojej, mamy, jeśli możecie podajcie proszę nazwiska jakiś lekarzy onkologów godnych polecenia (guz wnęki wątroby)z CO w Warszawie lub Z MSWiA, który z tych ośrodków wybrać, jesteśmy na początku tej cięzkiej drogi, aktualnie po operacji (wycięcie guza, 70% wątroby i skrócenie dróg żółciowych na Banacha), teraz mamy się zgłosić do poradni onkologicznej tylko nie mam pojęcia do której lepiej, prywatnie czy państwowo. U kogo wy się leczycie lub leczyliście?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: alaslepa: 2013-12-27, 12:15 ]
Ponieważ post dot. poszukiwania lekarza / miejsca leczenia, zostaje kolejny raz scalony do wątku.

  Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Lila10

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 26581

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-12-18, 20:33   Temat: Guz wnęki wątroby
Witam ponownie.
Od miesiąca szukam jakichkolwiek informacji o tym nowotworze, dużo wyczytałam dzięki waszym postom, ale dużo mam jeszcze pytań. Ale od początku, moja mama zdiagnozowana miesiąc temu guz Klatskina, szok płacz i przerażenie, udało nam się w miarę szybko dostać na Banacha, po 5 dniach od przyjęcia mama miała operację, wycięto guz, 70 procent wątroby oraz skrócono drogi żółciowe, dziś 6 dzień po operacji mama nadal słaba, psychicznie jeszcZe gorzej, puchną jej stopy, czekamy na wynik histopatologiczny. I teraz pytanie gdzie udać się z mamą na dalsze leczenie, Na Banacha sugerują Centrum Onkologii, ale jaki lekarz, macie jakieś namiary na godnego polecenia lekarza, nie jesteśmy z Warszawy, ale chyba juz tam będziemy kontynułować leczenie, wiem, że rokowania nie ciekawe przy tym guzie mimo to chcę zrobić wszystko co sie da.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-12-18, 20:37 ]
Ponieważ post dot. poszukiwania lekarza / miejsca leczenia, zostaje scalony do wątku.

  Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Lila10

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 26581

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-11-24, 21:21   Temat: Rak Wątroby - pomocy od czego zacząć!!!
Witam! Mojej mamie w 1,5 tygodnia temu zdiagnozowali raka wątroby, jest w szpitalu ponieważ jest cała żółta, w szczepili jej klamry na drogi żółciowe, w wyniku czego dostała zapalenia trzustki, na razie leży na chirurgii, ponieważ to mały powiatowy szpital, w tym tygodniu musimy ją przewieść do innego szpitala gdzie zajmą się jej leczeniem. Błagam pomóżcie wybrać najlepszy szpital i lekarza, od czego to zacząć. Jesteśmy z centralnej Polski, ale w grę wchodzi cała Polska, najbliżej mamy Łódź lub Warszawę. Czytam dużo o szpitalu Banacha tylko czy od ręki mi ją przyjmą, jak rozpocząć tą walkę. Czy najpierw wizyta w przychodni i dopiero szpital. Proszę pomóżcie!!!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2013-11-24, 21:36 ]
Ponieważ post dot. miejsca leczenia, wątek zostaje przeniesiony do właściwego mu działu.
Jeśli chciałabyś zadać pytania dot. leczenia, załóż wątek w dziale Nowotworów Przewodu Pokarmowego po przeczytaniu tego wątku.


 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group