1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wszystko co żyje..
Lenka91

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 43321

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2017-02-09, 16:02   Temat: Wszystko co żyje..
Trzymajcie się Kochane :-( a ja nie wiem czy śmierć Taty tak całkowicie do mnie doszła :-( płacze prawie codziennie, myślę o nim. Widzę go takim jak był już po śmierci, nie umiem tego wymazać. I chyba najbardziej nie potrafię pogodzić się z tym że go to spotkało. Że musiał się tak bać i tak cierpieć - serce pęka jak o tym myślę. U mnie z wyników tylko TSH poszło w górę, ale czytałam że to może być przez stres.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-02-09, 17:57 ]
Lenko żałobę trzeba przeżyć, ona musi potrwać, czasami trwa to długo, psychologowie twierdzą, że do dwóch lat ale wiadomo, że każdy ma inną psychikę i inaczej przechodzi każdą traumę a TSH to hormon tarczycy i jak najbardziej przy stresie mogło się to wszystko porozjeżdżać.

  Temat: Wszystko co żyje..
Lenka91

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 43321

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2017-01-05, 19:03   Temat: Wszystko co żyje..
Liszka, Kochana nasza, byłyście takie dzielne :tull: przyjmij wyrazy współczucia dla ciebie i Twojej Rodziny. Trzymaj się i pisz gdyby co, nawet na priv, możemy razem sobie powspominać, potęsknić :( Ściskam mocno !
  Temat: Wszystko co żyje..
Lenka91

Odpowiedzi: 69
Wyświetleń: 43321

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2016-09-04, 16:00   Temat: Wszystko co żyje..
Witam :) to mój pierwszy post na forum, autorka mnie zainspirowała :) mój tata ma 55 lat i w lipcu zdiagnozowano u niego nowotwór trzustki z przerzutami. Trudno mi zaakceptować myśl że mogło by go nie być. Zawsze myślałam że będzie wspaniałym dziadkiem dla moich dzieci a teraz okazuje się że może tego nie dożyć. On podobnie jak Twoja mama też nie chce iść na chemię, boi się jej, zresztą ja też.... Modle się tylko, żeby bardzo nie cierpiał. Założę osobny wątek o tacie, nie wiem w jakim dziale bo mam mnóstwo pytań z różnych dziedzin. Fajnie by było się wspierać w tych trudnych decyzjach naszych kochanych rodziców. Pozdrawiam:)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-09-04, 16:25 ]
Nowotwory przewodu pokarmowego. W tym dziale załóż swój wątek. Tam wstawiasz wyniki badań, tam piszesz hisotrię choroby taty, tam zadajesz pytania.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group