1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: jak się zachować?
Klarysa

Odpowiedzi: 5
Wyświetleń: 6307

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2013-08-16, 19:20   Temat: jak się zachować?
Myślę podobnie ja poprzedniczka- czasami forma zamknięcia się przed światem jest swoistym sposobem wołania o pomoc, szukania kogoś kto tak poprostu pomoże dźwigać nam ten ciężar (nie do udźwignięcia przecież przez jedną osobę). Dlatego może warto zawiadomić kogoś, kto pomoże, kto wesprze choćby swoją obecnością.
Kto wysłucha, wspónie popłacze- a potem stanie u boku i podtrzyna, gdy upadać będziemy. Niestety śmierć przyjdzie do każdego z Nas, chociaż i tak każdemy z nas przyjdzie samotnie dobiec do mety, to myślę, że dla odchodzących obecność bliskich jest bardzo ważna. Ja pomino, że sama boję się może nie samej śmierci, co sposobu umierania, chciałabym wiedzieć, że w tej trudnej i ostatecznej chwili ktoś czuwa przy mnie.
Tyle moich przemyśleń, decyzja prosta nie jest, ale warto ją przemyśleć, bo z tym czasem na tej ziemi różnie bywa.
Pozdrawiam i życzę dużo cierpliwości, oczywiście podziwiam zaangażowanie, niestety nie każdego stać na takie gesty.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group