1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Spotkanie w Warszawie
KlaWik

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-05-07, 20:03   Temat: Spotkanie w Warszawie
Nic na siłę. Każdy z nas ma obowiązki i nie zawsze możemy coś zaplanować. Dobrze, że byłyśmy tam we dwie.
  Temat: Spotkanie w Warszawie
KlaWik

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-05-06, 12:52   Temat: Spotkanie w Warszawie
Tak jak pisała Justyna spotkanie odbyło się. Było bardzo miło, może właśnie dlatego, że nie było na nim tłumów. Ja się świetnie bawiłam i mogłam nagadać się do woli. Justyna ty chyba też. Oczywiście na następne spotkanie już się piszę. Polecam takie spotkania innym - naprawdę warto
  Temat: Spotkanie w Warszawie
KlaWik

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-04-25, 19:26   Temat: Spotkanie w Warszawie
Justyna jeśli Twoje zdjęcia są aktualne to jestem pewna,że cię poznam.
Proszę potwierdź jeszcze gdzie się spotykamy.

Ja choć na krótko wpadnę z przyjemnością


Kmis co to jest 550 km, dla chcącego nic trudnego :rott:
  Temat: Spotkanie w Warszawie
KlaWik

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-04-25, 15:19   Temat: Spotkanie w Warszawie
Jestem ruda i mi to nie przeszkadza.

Podobno co rude to wredne, ale to nie o mnie :papap:
  Temat: Spotkanie w Warszawie
KlaWik

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-04-25, 14:50   Temat: Spotkanie w Warszawie
To mamy termin spotkania. 05.05.2012 proponuje w południe biorąc pod uwagę, że nie wszyscy mieszkamy w Warszawie. Podajcie tylko jeszcze dokładny adres spotkania. Będzie on potrzebny, bo możemy się nie poznać. Mój znak rozpoznawczy to rude, dwucentymetrowe włosy, ale nie każdy ma takie znaki szczególne.

P.S. Proszę nie sprawdzać błędów ortograficznych, stylistycznych i interpunkcyjnych - następna z "DYS..."

Buziaki
  Temat: Spotkanie w Warszawie
KlaWik

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-04-24, 09:50   Temat: Spotkanie w Warszawie
Jak wcześniej pisałam śledzę co piszecie. Nadal niestety nic nie ustalone.
:!!!:
Justynka wyznacz datę, godzinę, miejsce - inaczej nic z tego nie będzie

Miłego dnia :sun:
  Temat: Spotkanie w Warszawie
KlaWik

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-04-18, 12:23   Temat: Spotkanie w Warszawie
Będę śledzic wszystkie wpisy. Mam nadzieję, ze nie przeocze terminu spotkania .
  Temat: Spotkanie w Warszawie
KlaWik

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-04-18, 11:01   Temat: Spotkanie w Warszawie
Witam
Jak pisałam wczesniej to też chciałabym uczestniczyć w spotkaniu. Tylko jeśli ma ono być 4 maja to mam nadzieję, że popoludniu. Niektórzy 4 maja pracuję i jeszcze beda musieli dojechac do Warszawy, a byłoby im bardzo przykro z powodu pracy, nie spotkać tak znakomitych osób :sun:
  Temat: Spotkanie w Warszawie
KlaWik

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-03-09, 20:29   Temat: Spotkanie w Warszawie
Dzięki, za możliwość dołączenia. Szczerze mówiąc wolę rozmowy w realu niż przez internet. Jak pisałam gdzie indziej kocham ludzi i lubię z nimi obcować. W internecie jesteśmy tacy jacy chcielibyśmy być, nie zawsze jest to zgodne z rzeczywistością. Przyznacie mi chyba racjęa 8-)
  Temat: Spotkanie w Warszawie
KlaWik

Odpowiedzi: 139
Wyświetleń: 50077

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2012-03-09, 16:53   Temat: Spotkanie w Warszawie
Też chciałabym się załapać na spotkanie, ale wpisałam się na zlot u Gazdy 11-13 maj, gdyby to był inny termin z przyjemnością wzięłabym udział w spotkaniu tak znakomitego grona.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group