1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Łzy w gabinecie
KlaWik

Odpowiedzi: 21
Wyświetleń: 10633

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-14, 12:04   Temat: Łzy w gabinecie
Zoi

Może to zdoła Cię pocieszyć. Ja płakałam na poczekalni przed gabinetami lekarskimi. Otoczona pacjentami, z tymi samymi problemami. Powodem moich łez, była bezradność. Dostałam informację telefoniczną, że na konsultację dotyczącą chemioterapii dostanę się bez wcześniejszego zapisywania na wizytę. Zgodnie z nią pojechałam i pani w okienku poinformowała mnie, że zostanę przyjęta przez lekarza za miesiąc. Znaczyło to, że nie dostanę chemii, bo będzie za późno. Stanęłam na tej poczekalni i zaczęłam dzwonić po gabinetach, łzy lały się potokiem. Bardzo się bałam, że za miesiąc usłyszę, że na własne życzenie nie dostanę leczenia. Lekarze podeszli do mojego problemu całkiem inaczej. Już na drugi dzień zostałam zakwalifikowana do leczenia. Nie wstydzę się tych łez. Właśnie dzięki nim pozbyłam się strachu i zaczęłam działać.
Co do finansów, też borykam się z brakiem funduszy. Nawet nie wyobrażałam sobie jak moja choroba wpłynie na płynność finansową mojej rodziny.
Trzymaj się
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group