1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
Kawa_Alice

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 8827

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2017-09-03, 20:59   Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
Zaraz, chyba widze tu pewna niekonsekwencję. Moderator widze nadgorliwy:)

A co z moim prawem do posiadania własnego zdania? MOIM ZDANIEM różaniec jest zacofaniem jeżeli chodzi o leczenie i diagnostykę - mam prawo do wyrażania swojego zdania? Czy tym zdaniem obraziłam kogoś? Prosze obalić to co powiedziałam, po proszę link z dowodami, że różaniec leczy albo przynajmniej przeczy mojej tezie - wtedy chyba należałoby rozważyć "czerwone kreski" a nie na od razu je dawać na prośbę innej forumowiczki. Dalej, również wyraźnie zaznaczyłam, że różaniec odmawiającym pomaga lepiej znieść chorobę. Gdzie napisałam coś niestosownego?

Gaba, to że mało sie odzywam na tym forum nie znaczy, że go nie czytam. Twoje pierwsze posty też czytałam... Gdybyście Wy mnie nie otrzeźwili być może już bym nie żyła. I jak widzisz mądrzejemy z czasem. Jak każdy. Taka Sprite, być może też potrzebuje takiego "otrzeźwienia".

I wszystkim proponuję trochę dystansu do siebie:)

pozdr.
  Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
Kawa_Alice

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 8827

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2017-09-01, 21:57   Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
Gaba,

Czuję się wywołana do tablicy, Gaba jak chciałaś mi cos powiedzieć to trzeba było to zrobic a nie bezosobowo... 8-)

Różaniec jest, był i będzie zacofaniem jeżeli chodzi o diagnostykę i leczenie. To, że komuś poprawia się samopoczucie po odmówieniu różańca - tego nie podważam ale nadal to nie ma nic wspólnego z leczeniem, po prostu niektórzy łatwiej znoszą chorobę, jej objawy czy skutki uboczne leczenia.

Dalej, Sprite się dzieli szamańskimi informacjami na ogólnodostępnym forum. Co za tym idzie, każdy kto jest zdesperowany bądź nieposiadający wystarczającej wiedzy, zastosuje te metody bo...przeczytał je w końcu na forum onkologicznym. Rozumiesz Gaba, że to forum tym samym firmuje taki rodzaj leczenia?

dalej, suplementować się mądrze można i bez lekarzy. Albowiem najlepsza suplementacja to rozsądek i uzupełnianie tych mikroelementów których jest ubytek, a nie że w ciemno wit C, K2, grzybki i inne.

pozdr

[ Dodano: 2017-09-02, 09:52 ]
Aha, Gaba wspomniałaś coś o tym, ze jest dobrze dotąd dopóki nikogo do tego nie namawia - przecież już "karmi" tym swoją mamę, mama pewnie z miłości nie odmawia i łyka. Całe szczęscie mama zdecydowała się na chemię mimo sprzeciwów córki, wiesz co by bylo gdyby jej posłuchała? No właśnie.

pozdr
  Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
Kawa_Alice

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 8827

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2017-09-01, 08:47   Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
Sprite,

zobacz że sama sobie przeczysz. Rak żywi się cukrem :roll: a matka zdrowa po chemii, tak?

Nie przyszło Ci do głowy, ze jakby żywił sie cukrem to sporą część populacji pochłonął by rak, wszak cukier to popularny "towar". Tudzież leki na raka byłby podawane z cukrem (w jakiejkolwiek postaci) aby dostały sie do komórek nowotworowych? I że wystarczyłoby nie jeść cukru by nie mieć raka?

I dalej, rozumiem żeby chodziło o ciebie - sama sobie wymyśliłaś metode leczenia i ją na sobie stosujesz. Ale najgorsze jest to, że usiłujesz zastosować to na swojej matce, w ogóle na drugim człowieku! Za to powinien być paragraf.
  Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
Kawa_Alice

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 8827

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2017-08-31, 12:40   Temat: Wydzielony z tematu: Rak jajnika
Sprite napisał/a:


Mama stosuje liposomalną wit C aurora 3000mg
duże dawki wit d3 + mk2
liposomalną kurmuninę
superorimax (lek 4tej generacji)
no i oczywiście zero CUKRU, zero GLUTENU, dieta zasadowa

Po operacji stosowaliśmy wlezy z askorbinianu sodu.


|wht?!|

Proponuje dorzucić codzienne odmawianie różańca, obejmowanie drzew, picie sody a od czasu do czasu można chorą wkładać do pieca na trzy zdrowaśki. Co miesiąc konsultacja u wybitnego naukowca pana Zięby. LoL

Ręce i nogi opadają, całe szczęście matka miała więcej rozumu i przyjęła chemię...

pozdr

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2017-09-01, 09:12 ]
Dyskusja wydzielona z tego wątku

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group