1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: przerzut z płuc do mózgu. poczucie winy i strach
Katarzynka36

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 10645

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2013-09-17, 23:32   Temat: przerzut z płuc do mózgu. poczucie winy i strach
Helle,
Dobrze zrobiłaś. Mój Tata też był po operacji płuca, jednak po 1,5 roku okazało się, że pojawiły się aż 4 przerzuty do mózgu. Wyrwaliśmy po tej diagnozie jeszcze tylko, albo aż 10 miesięcy.
Tato umarł w szpitalu. Miał zostać wypisany w poniedziałek do domu, odszedł w piątek. TYdzień wczesniej zapisaliśmy się do hospicjum, mielismy już transportować łóżko przeciwodleżynowe, w poniedziałek miał byc u nas lekarz z hospicjum... ale Tata nie doczekał.
Żałuję, że nie doczekał opieki hospicyjnej, bo byłam w poznańskim hospicjum i jak widzialam tam tą opiekę, tych ludzi o wielkich sercach, to łzy same mi płyną ciurkiem, że musielismy zmagać się ze szpitalną znieczulicą. Tata konał, a pielęgniarki i lekarz zachowywali się tak, że ciężko to opisać.... W hospicjum mają jednak inne podejście do ludzi....
Samej byłoby Ci bardzo ciężko. Przerzuty do mózgu powodują, że nasza ukochana Osoba bardzo sie zmienia:( Ataki padaczkowe, czy niekontrolowana agresja to coś z czym trudno sobie samemu poradzić...
Obawiam się, że Twojej Mamie nie zostało wiele czasu:(
Wykorzystaj też czas, który Wam pozostał najlepiej jak potrafisz. Bądź z NIĄ...
I zobaczysz, znajdziesz w sobie siły...

pozdrawiam ciepło,
K.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group