1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Mamanel - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35053

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-11-25, 22:40   Temat: Mamanel - komentarze
Dziękuję Mamanel:)
Wiem, że rak płuca ma fatalne rokowania, natomiast trzymam sie cały czas nadziei, że ACC rośnie raczej powoli....wiem, że niekoniecznie w płucach, ale mimo wszystko jakoś to mnie trzyma przy życiu:) Tata skończył właśnie 69 lat, więc nie marzę o dziesięcioleciach ale - bardzo nieśmiało - o jeszcze kilku wspólnych latach z Nim...Niech to raczysko "odnawia" się najwolniej jak tylko może....

Pozdrowienia dla Ciebie Mamanel:):):)
  Temat: Mamanel - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35053

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-11-25, 21:58   Temat: Mamanel - komentarze
Mamanel!
Zobaczyłam artykuł o ACC i oczywiście mnie zainteresował ogromnie, bo przecież mój Tata miał ACC płuca. Jest po wycięciu płata płuca (maj 2010r), ze względu na cechę N1 - po operacji miał chemioterapię uzupełniającą (schemat cisplatina i nevelbina) - 3 cykle, a ze względu na - niestety - pozostawione komorki na linii cięcia - 6 tygodniową radioterapie, którą właśnie skończył 2 dni temu... W tej chwili jest ok, pytanie jak długo?...
O ACC czytałam w Twoim wątku i nieco sie przeraziłam, jak wyczytałam, że chemioterapia nie pomaga, a Tacie ją zaproponowali... DSS jednak wytłumaczyła mi, że chemia też zależy od miejsca lokalizacji guza i że - mimo, że to ACC - warto poddać się temu leczeniu...

pozdrawiam Cię cieplutko:)
PS> Przepraszam, że odpowiadam w Twoim wątku, ale pod art. o ACC nie mogę jako - nie moderator - odpisać.
  Temat: Mamanel - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 154
Wyświetleń: 35053

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-25, 23:00   Temat: Mamanel - komentarze
Mamanel!


KOrzystając z okazji jednak, że jestem na Twoim watku mam prośbę - mialaś ACC - tak jak mój Tata, z tym, że On ACC ma w płucu. Jest po operacji. Czytając Twój watek wnioskuję, że wiesz już duzo o tym nowotworze... Czy gdzie się może nie spotkalaś z przypadkiem wlasnie ACC w płucu?
nie orientujesz się czy te info o ACC - że zazwyczaj rosnie no owiedzmi dość wolno, można odnieśź też do płuca? Widziałam, że podawałaś duzo linków do stron o ACC, ja niestety nie mogę poczytać, bo angielskiego nie znam zupełni, ani nikt z moich bliskich... ale rozumiem, ze własnie na tych różnych anglojęzycznch forah znalazłaś cenne info o ACC, czy gdzie jest może coś po polsku? W googlach znalazłam o polksu bardzo niewiele, ale może nie miem szukać:( Dysponujesz może jakimis linkami, gdzie są przydatne info, ale po polsku?

pozdrawiam serdecznie:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group