1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: (znowu) interpretacja wynikow
Katarzynka36

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 16771

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-09-16, 12:57   Temat: (znowu) interpretacja wynikow
Aniu1

Bardzo mi przykro, że choroba Taty postępuje:(
Obawiam się bardzo, że nie zostało Wam już dużo czasu... Niestety
Ciężkie chwile przed Wami, więc Aniu siły Wam życzę...
  Temat: (znowu) interpretacja wynikow
Katarzynka36

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 16771

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-19, 22:14   Temat: (znowu) interpretacja wynikow
Witaj Aniu!

Ech, trudno się pogodzić, że Ukochana Bliska Oosba chouje i to tak poważnie :cry:
To szalenie ciężkie, czasami tak to przytłacza, że nie pozwala normalnie zyć i funkcjonować...
Współczuję, że jesteś Aniu tak daleko od Rodziców! Bo nie masz w tej chwili mozliwości by w tych trudnych chwilach objąc Tatę, uściskać, dodać otuchy, wspierać Mamy:(
Widzę, że potwornie Cię to przytłacza:( Nie mas zmozliwości by wcześniej przyjecchać do Mamy i Taty? I Ty bys się pewnie lepiej poczuła będąc blisko Nich i Oni, że mają Ukochaną Córkę koło siebie...

Wiesz Aniu!
Mój tata miał też w momencie diagnozowania idealne wyniki krwi i też się ludziłam, że może dr się pomylili... Bo zawsze słyszałam, że jak się coś złego dzieje w organiźmie to OB podskakuje do góry...a u mojego Taty OB -2, hemoglobina i inne wzorcowe, kilka markerów nowotworowych, ktore Tata zrobił tez były idealne, wszytsko niskie, więc wmawiałam sobie, że to nie może być rak:( niestety, można mieć OB-2 i guza w płucu:(

Ściskam kciuki bys jak najszybciej spotkała sie z Rodzicami...
  Temat: (znowu) interpretacja wynikow
Katarzynka36

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 16771

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-15, 22:11   Temat: (znowu) interpretacja wynikow
Aniu1!
Nie masz absolutnie za co dziękować ;)

Uważam, że Twoje poszukiwania sposobu na wyleczenie Taty jest niczym innym jak szokiem Bliskiej Osoby na traumatyczną wiadomość o chorobie...

Różnie ludzie reagują... To zależy od charakteru i stanu psychiki... Niektórzy popadają w depresję, i obojetnieją, inni dzielnie i bez wytchnienia biegaja od lekarza do lekarza przemierzając POlskę wzdłuż i wszerz, jeszcze inni rzucaja sie na internet i szukają innych metod... zrozpaczeni szukają ratunku...
rozumiem Cię doskonale, choć prawda jest taka, że niestety musisz realnie na to spojrzeć...potrzebujesz czasu by sie oswoić i stanąć do walki, ale czas goni...

Wydaje mi się natomiast, że niektórzy potraktowali Cię zbyt ostro :-( :-( :-(
Nie miałaś przecież złych intencji. Jako nowa forumowiczka nie posiadasz wiedzy ani doświadczenia w tej dziedzinie, dopiero zaczynasz dźwigać swój krzyż....
Chciałaś pomóc, tylko w tym cierpieniu nie wiedziałaś jaką wybrać drogę...

KOchani moi! Nie wszyscy mają tyle siły, wiary, wiedzy...mogą błądzić....
  Temat: (znowu) interpretacja wynikow
Katarzynka36

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 16771

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-07-15, 19:22   Temat: (znowu) interpretacja wynikow
Aniu!
:cmok:

Ja tez sie boję i też mi jest bardzo trudno pogodzić z tą okrutną rzeczywistością...
Staram się jak mogę, ale boję się... równie mocno jak TY...

Rozumiem po części Twoje poszukiwania... Bo przeciez tak ciężko się pogodzić z myślą, że choruje nam BLiska, ukochana Osoba... ja też szukałam różnych sposobów, wertowałam w necie... ale staram się wierzyć lekarzom, choć widzę jak wielu z nich jest niedoskonałych:(:(:(
Dla wielu z nich, niestety Twój Tata, czy moj Tata jest kolejnym przypadkiem w statystykach... dla Nas jest Naszym Ukochanym Tatą...
wiadomo... odejdziemy wszyscy kiedyś... tylko chcielibysmy jednak wyyrwać jeszcze kilka miesiecy, rok, dwa pięć...
Mam nadzieję, że uda się Wam, czego i sobie... życzę i mojemu Tacie...

Trzymaj się cieplutko
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group