1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 50758

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-20, 09:18   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Bożenko,pamiętam i pozdrawiam
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 50758

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-10-09, 10:05   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Cytat:
Podzielam Wasze zdanie, u mnie jest juz wszystko ustalone.

U mnie również.

Czytając Twój wpis Bożenko, czułam się jakbyś zacytowała moje słowa. ;)

Cytat:
Silna kobita jestem, jeszcze powalczę :)

Walcz.
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 50758

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-06, 07:48   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Bożenka napisał/a:
Była taka starsza Pani i jak nam powiedziała ze ona ma co wspominać leżąc pod kroplówkami bo miała dwoch mężów i 30 kochanków. ;) Ogarnął nas taki paniczny śmiech bo doszłam do wniosku że mamy ogrrrrrrrrrrrromne manko i musimy się ogarnąć coby nadrobić :)
:/hahaha/:
To ja jestem równiez w plecy . Pytanie tylko czy i kiedy uda mi się nadrobić to 'manko'.
Bożenka napisał/a:
Stale sie zastanawiam czyje to były płytki ale pewnie jakiegoś fajowego bo przy wyjsciu miałam 300 tys. co u mnie raczej się nie zdarza,ale mam nadzieję że dotrwają do 11 wrzesnia bo mam kontrolne badania przed chemią.

Jak to nasza koleżanka powiedziała po przetoczeniu krwi- To musiała być krew od jakiegoś żywotnego młodzika, bo od razu poczułam się lepiej.
Życzę Ci żeby płytki wytrzymały jak najdłużej.
Przytulaski i kucyki do góry Bożenko
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 50758

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-09-02, 18:06   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Bożenka napisał/a:
Bardzo prosze o kciukaski

  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 50758

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-30, 10:35   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Bożenka napisał/a:
Tak bardzo pragnę chodż chwilkę normalnośći,telefon,zakupy, <malina> czyt.tzw.auto :)

Bożenka, życzę Ci abyś mogła w pełni korzystać z normalności.

Takie 'błahostki' dla zdrowych, dla nas-onkologicznych są takie wielkie i sprawiają tyle radości i spełnienia. Pamiętam jak po operacji, a jeszcze przed leczeniem, z utęsknieniem czekałam kiedy będę mogła samiusieńka ruszyć na zakupy. Wsiąść za kierownicę swego autka, pojechać do swojego ulubionego sklepu i łazić, oglądać, wkładać do wózka rzeczy mniej lub bardziej potrzebne :-D Musiałam troszkę poczekać, urobić moich panów, że dam sobie radę nawet z większa ilością zakupów- po prostu, po zapłaceniu nosiłam na raty do samochodu-kobieta jak chce to potrafi :mrgreen:
Bożenka napisał/a:
<malina> czyt.tzw.auto :)

Widzę, że kobiety lubią nazywać swoje autka. Ja na obecne mówię <żaba>, a na poprzednie <lala> ;)
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 50758

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-08-22, 15:13   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Witaj Bożenko.
Przeczytałam merytoryczny
Bożenka napisał/a:
Dziś mam super dzień.
Bożenka napisał/a:
Bardzo cieszy mnie kolejny spadek markerów o 50 %.Również kolejny powód o radości mam zlecony port
Bożenka napisał/a:
na USG jamy brzusznej czysto

i powiem tyle-oby tak dalej. Twoja radość jest naszą radością i lej dziada po 'kokardach'
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 50758

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-05-22, 12:11   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Bożenka napisał/a:
a i spiewać lubię podobno nie umiem ale lubię i śpiewam [muza]


Już nam jedna zlotowiczka śpiewała, a teraz cichutko siedzi :mrgreen:
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 50758

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-05-22, 09:23   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Bożenka napisał/a:
:) macie u mnie pyszne piwko chłodzone w Popradzie

A więc czekamy do września :)
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 50758

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-12, 09:35   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Cytat:
Jutro szpital i drugi wlew drugiego kursu no i dzisiejsza nocka z głowy.Po raz drugi tracę moje kochane czerwone włoski ledwo odrosły .wiem wiem to tylko włosy ale....


Bożenko, to "niby tylko włoski" ale mają duże znaczenie, a szczególnie dla nas kobiet. To cena jaka czasami trzeba "zapłacić", żeby za jakiś czas cieszyć się zdrowiem, rodziną i nowymi włoskami.
Nie miałam chemii ale zdaję sobie sprawę jaki to są emocje. Będzie dobrze, ale przecież to wiesz.

Pozdrawiam cieplutko i jutro będę trzymała paluchy, żeby wyniki pozwoliły na przyjęcie kolejnej dawki "narkotyku".
  Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
KasiaC

Odpowiedzi: 231
Wyświetleń: 50758

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-03-09, 14:00   Temat: Bożenka - komentarze (vf7)
Bożenko,witaj.
Niech ten chart ducha i wola walki nigdy nie gaśnie. Niech nie pozwoli zasiać w Tobie ziarenka niepewności.

Bożenka napisał/a:
Trzymajcie za mnie kciuki


Jestem kolejna osoba, która zapewnia o kciukasy :okok"
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group