1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Jak wybrać placówkę w której chcemy się leczyć oraz lekarza?
Karolina77

Odpowiedzi: 40
Wyświetleń: 59920

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2009-02-17, 10:00   Temat: Jak wybrać placówkę w której chcemy się leczyć oraz lekarza?
u mojego taty sprawa wygladala tak: po piewrszym ataku padaczki i wykonaniu CT ktore dalo obraz guza mozgu, zaczelismy dzialac-wypytalismy kogo trzeba o dobrego neurochirurga (operacja byla konieczna), pojechalismy do niego na Banacha, tam tata tez mial operacje. Pozniej zostalskierowany do CO na Ursynowie, w miedzy czasie wystapile, ze tak to nazwe komplikacje-niedowlad lewostronny, gdy pojechalam do co, uswiadomiono mnie ze tata musi sie zapisac sam-ale jak to mozliwe skoro mial niedowlad? po kosultacjii z neurochirurgiem w CO dowiedzialam sie, ze a i owszem tata moze byc leczony(radioterapia) ale musi czekac na miejsce , a u nas czas gral role, powiedziano mi ze pacjenci leczenie od poczatku w CO sa kierowani automatycznie i nie musza tyle czekac na radio, wiec bledne kolo sie zamknelo. z jednej strony wybralismy znakomitego neurochirurga z drugiej z racji tego ze nie w co, musielismy czekac. jednak wzielam sprawy w sowje rece i sprawa potoczyla sie tak jak chcialam. To jest wlasnie paradoks- chcesz sie leczyc tam gdzie uwazasz ze jest dobry lekarz idziesz od niego, a pozniej z racji tego ze nie byles leczony w placowce gdzie odrazu masz radio-jest problem.
pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group