1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kamilll - komentarze
Kamilll

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5182

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-26, 00:34   Temat: Kamilll - komentarze
[komentarz dodany przez: Katarzynka36: 2010-08-26, 00:07 ]
Kamillu
BYć może Twój Tata może mieć inny chemat chemii, bo sa takie jak ma mój i jest w szpitalu 2 dni albo 1 dzień na dziennej chemii, ale sa też inne: niektorzy pacjenci maja tzw. wlewy przez 3 dni, albo pięć dni, ale i tak pobyt w szpitalu napewno nie bedzie trwał 2 tygodnie.
(...)
Hmm, w sumie się troszkę dziwię, bo słyszałam, że generalnie z Szmarzewskiego tego drugiego na chemię wysyłają do Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii, a Was na Łąkową, to mnie troszkę dziwi, ale może widocznie tak ma być:) i Tata może mie lepszą opiekę na Łąkowej niz w Wielkopolskim CPiT na Szamarzewskiego...
lecę, bo rano, skoro świt my jedziemy na chemię...
trzymaj się:)
------------------------------------------


Będąc u prof. Włodarczyka po rozmowie polecił nam szpital na Łąkowej, mówił o dobrych specjalistach i o jakiś nowych programach. Stąd ta Łąkowa.. Już sam nie wiem czy to dobrze, czy źle.
Powodzenia jutro, dacie rade, niech optymizm was nie opuszcza!!

[komentarz dodany przez: Kamilll: 2010-09-01, 22:36 ]
Szczerze to strasznie się tego obawiałem, nie docierało do mnie, że w końcu to nastąpi, jednak wilk nie okazał się taki straszny jakim go malują.
Pozdrawiam serdecznie.
------------------------------------------


[komentarz dodany przez: Katarzynka36: 2010-09-02, 00:25 ]
Kamillu!
Cieszę się, że Twój Tata w miarę dobrze zniosł chemię:):):)
(...)

pozdrawiam cieplitko Kamillu z Poznania:)
Trzymam kciuki za dalsze leczenie
  Temat: Kamilll - komentarze
Kamilll

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5182

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-25, 23:28   Temat: Kamilll - komentarze
Witaj Katarzynko!
Każdy dzień na wagę złota, każdy uśmiech, zdenerwowanie. Człowiek to docenia jak traci a najdziwniejsze to to, że rzadko potrafi uczyć się na własnych błędach.
Tylko 3 dni? Ja myślałem, że to będzie dłużej trwało, nie wiem 2 tygodnie. Nigdy nie miałem doświadczenie z chemioterapią, na razie o żadnym schemacie nam nie wspomniano, ja dzis załatwiłem skierowanie na łąkową.. Po rozmowie dowiedziałem się, że termin przyjęcia będzie prawdopodobnie w piątek. Oby jak najprędzej... Zobaczymy jak to będzie.
Dzięki wielkie za informacje o lekach przeciwymiotnych, z pewnością nie omieszkam wypytać. Jutro się dowiem kiedy tata ma poddać się leczeniu.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Macie wielkie serca.
  Temat: Kamilll - komentarze
Kamilll

Odpowiedzi: 8
Wyświetleń: 5182

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-24, 00:58   Temat: Kamilll - komentarze
Dzisiaj telefonowałem do Dr. Szczepana Cofty, niestety jest teraz na urlopie, ale mimo wszystko okazał się bardzo pomocny i podał mi numery do prof. Młynarczyka, mamy jutro się z nim skonsultować i pokazać wszystkie wyniki. Okazał się bardzo miłym i przyjaźnie nastawionym CZŁOWIEKIEM - coś czego wczęśniej nie doświadczyłem.. Zobaczymy jakie działania podejmą, jak nie operacja ani chemia to nie mam pojęcia co w takim razie : (

[ Dodano: 2010-08-24, 00:59 ]
PS. Jestem troche roztrzęsiony, pisze co mi ślina na język przyniesie i w tym całym amoku zapomniałem podziękować za rękę którą do mnie wyciągnęłaś.... Dziękuję.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group