1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
JustynaS1975

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110671

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-12, 19:47   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend, przyjmij moje wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
JustynaS1975

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110671

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-06, 13:09   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Friend, spokoju, siły i wytrwałości
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
JustynaS1975

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110671

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-03, 13:33   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend napisał/a:
Świadomość, że nie jest sama w hospicjum mimo, że będzie mnie wyganiać do domu/pracy będzie jej potrzebne.

To prawda. Z mojego doświadczenia opiszę pokrótce swój pobyt w izolatce w kiepskim stanie. Przychodził do mnie (prawie co dzień) mój brat. Z jednej strony wiedziałam, ile wymaga to od niego wysiłku (bo leżałam 7 tygodni), i nawet mówiłam, że jeśli nie przyjdzie na następny dzień to OK, nic się nie stanie. Też nie chciałam go 'taranowić', aby co dzień przyjeżdżał. Ale z drugiej strony, gdy przyjeżdżał do mnie, było to mnie bardzo potrzebne (w takich chwilach obecność bliskiej osoby jest bezcenna)
Przepraszam, że tak się rozpisałam w Twoim wątku, ale chciałam najlepiej naświetlić sprawę.
Pozdrawiam Cię serdecznie :)
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
JustynaS1975

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110671

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-04-03, 13:22   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend napisał/a:
Zastanawiam się czy nie iść na L4 opieka i być z żoną w hospicjum ?

Jeśli oczywiście możesz wziąć takie zwolnienie, to myślę, że dobry pomysł.
Trzymaj się mocno |przytula|

[ Dodano: 2012-04-03, 13:24 ]
friend napisał/a:
Porozmawiam o tym w domu, z rodzicami i teściami.

[yee] , też dobrze, nie zostawaj sam w tym.
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
JustynaS1975

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110671

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-28, 10:58   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Friend, myślę, że to bardzo dobra decyzja, na pewno bardzo trudna, ale bardzo dobra. Od ludzi z hospicjum powinieneś dostać sporą tak potrzebną Ci pomoc.
Pozdrawiam Cię serdecznie i jak zwykle życzę dużo sił
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
JustynaS1975

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110671

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-19, 10:13   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend napisał/a:
Staram się nie upaść w niebyt depresji....

To już bardzo dużo. Tym bardziej życzę Ci mnóstwa sił.
Nie wiem czy mężczyźnie wysyła się takiego emotikonka, bo raczej nie lubicie takich czułości, ale pomimo ... :tull:
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
JustynaS1975

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110671

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-03-19, 10:06   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
friend napisał/a:
Witajcie, kocham swoje dzieci !

Friend, śledzę, rzadko się tu odzywam. Ale gdy to przeczytałam to uśmiechnęłam się w poniedziałkowy poranek :-D (i to żadne ironiczne, żeby nie było wątpliwości) (przepraszam, jeśli mój wpis jest jakoś niestosowny) .
I mogę tylko napisać trzymaj się mocno (pewnie to wiesz i starasz się trzymać mocno jak możesz, ale aby dalej siły Cię nie opuszczały).
Pozdrawiam serdecznie :)
  Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
JustynaS1975

Odpowiedzi: 252
Wyświetleń: 110671

PostDział: Opieka paliatywna   Wysłany: 2012-02-22, 17:11   Temat: Rak jelita grubego u mojej kochanej żony...
Friend, ja tylko podczytuję Twój wątek, nie wypowiadam się. Ale też bardzo Ci współczuję trudnej sytuacji. I życzę Ci (jak tu wszyscy, a na pewno większość) dużo siły, wytrwałości, cierpliwości i osiągnięcia spokoju wewnętrznego.
Pozdrawiam ciepło
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group