1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
JustynaS1975

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 42853

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2015-05-02, 10:17   Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
nadzieja_27 napisał/a:
Teraz będę jechała autobusem i mam pytanie czy lepiej jechać z dworca wschodniego czy zachodniego.

Wydaje mi się, że z Zachodniego. Z Zachodniego do CO jedzie autobus 136 z przystanku Rondo Zesłańców Syberyjskich, który jest przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920. I tak jedzie ok. 1 godz. (korki).
Taksówka z Zachodniego do CO ok. 50 pln.
  Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
JustynaS1975

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 42853

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2013-01-29, 07:00   Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
Tak jak pisze Dorota.
Z każdego wejścia uda Ci się dotrzeć do RUCHU CHORYCH, tylko kwestia, z którego najkrócej/najprościej.
Najlepiej wejściem głównym (nie wiem jak jest oznaczone, czy A, czy B czy in.), od ul. Roentgena (na tym wejściem jest napis (pamiętam, że na pewno im. M. SKŁODOWSKIEJ - CURIE). Idziesz prosto, po lewej stronie jest hall (w głębi hallu stołówka). Gdy się dobrze rozejrzysz to będą kierunkowskazy. Nie jestem pewna czy są kierunkowskazy na ruch chorych (ale chyba tak). Na pewno jest kierunkowskaz na KAPLICĘ. A to jest jakoś tak, że idąc w kierunku kaplicy znajdziemy 'ruch chorych'.
I tak jak pisze Dorota, koniec języka za przewodnika. Jest Pan w portierni, jest Pani w szatni, jest sporo ludzi, ktoś pokieruje.

Powodzenia i pozdrawiam
  Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
JustynaS1975

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 42853

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2011-07-03, 10:37   Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
asia19 napisał/a:
też wyczytywany w kolejności przyjścia (babeczki przynoszą dokumentację do pokoju lekarza po rejestracji chorego i układają w kolejce, być może jeśli jest się pierwszy raz, to wygląda to inaczej).


Pod gabinetem nowotworów układu chłonnego też tak wygląda. Gdy ja przyszłam pierwszy raz pod ten gabinet i powiedziałam pacjentom czekającym, że jestem po raz pierwszy tu, to odpowiedzieli, że jak po raz pierwszy to wejdę na końcu. I tak było.
Ale to wszystko zależy od lekarza.
  Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
JustynaS1975

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 42853

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2011-07-02, 22:48   Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
asia19 napisał/a:
Aga, im wcześniej będziesz, tym szybciej się zarejestrujesz- i później szybciej zajmiesz kolejkę u lekarza (choć oczywiście, zależnie od specjalisty, może zjawić się niespodziewana operacja czy inny przypadek).


Aga
jeśli chodzi o 'kolejki' do poszczególnych gabinetów to są dwie 'szkoły':
1. kolejka jest wg przyjścia pod gabinet (to jest w przypadku nowotworów piersi)
2. lekarz wyczytuje nazwisko pacjenta (to jest w przypadku nowotworów układu chłonnego), w tym przypadku gdy przyszłam po raz pierwszy to na wejście do gabinetu lekarskiego czekałam 6 godz.; ponieważ byłam po raz pierwszy to lekarz do gabinetu wezwał mnie jako ostatnią

Jak jest w przypadku gabinetów dot. pozostałych nowotworów nie wiem.

Anegdotka świetna. :lol:
  Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
JustynaS1975

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 42853

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2011-07-01, 20:17   Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
Ja przychodzę ok. 8.00-9.00. Rejestracja jest chyba czynna od 8.00, ale nie jestem pewna.
Pozdrawiam :)
Justyna
  Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
JustynaS1975

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 42853

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2011-07-01, 15:40   Temat: Pierwsza wizyta w Centrum onkologii w Warszawie
Zgadzam się z Paniami Dorotami (DDorota, DorotaP). CO to moloch, tłum ludzi, trzeba uzbroić się w cierpliwość. Duuuużo cierpliwości.
Raz do lekarza czekałam 6 godzin. :| Także zabrać ze sobą książkę, gazetę, robótkę ręczną itp. ;) .
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group