1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Szpiczak mnogi umiejscowiony
JustynaS1975

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 25342

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-02-19, 10:59   Temat: Szpiczak mnogi umiejscowiony
grazia napisał/a:
Kto z Was miał kłopoty z żołądkiem po zastrzykach Nivestim ?

Byłaś z tym u lekarza?
Przypomniało mi się jeszcze: brałam PROVENĘ przed przeszczepem szpiku (nie wiem czy dostałąś takie zalecenie).
  Temat: Szpiczak mnogi umiejscowiony
JustynaS1975

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 25342

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-02-15, 21:07   Temat: Szpiczak mnogi umiejscowiony
Na pewno warto zabrać jakąś "rozrywkę" (jeśli będziesz miała siłę, warto zająć jakoś czas - laptop z internetem, książka, jakaś robótka ręczna, mała radyjko itp.).
Wodę niegazowaną warto mieć, na pewno zalecają pić, ale po pewnym czasie na wodę niegazowaną nie mogłam już patrzeć ;)
Każdy ma swoje odczucia i doświadczenia. W czasie wymiotowania i mdłości pić wody niegazowej nie mogłam (wiem zalecają, ale mnie nie służyła). Jedynie co mi 'łagodziło' żołądek, to bardzo lekki rumianek i przegotowana woda (ale na pewno nie surowa woda z butelki).

Przeróżne płyny do płukania, zapewnia ośrodek (choć być może zależy to od ośrodka; na tym płukaniu buzi, to dużo czasu spędzałam; jakieś 3 specyfiki miałam, w tym również szałwię; szałwia do płukania buzi jest 'fajna').

Co masz w tej rozpisce, bo nie wiem co pisać.
  Temat: Szpiczak mnogi umiejscowiony
JustynaS1975

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 25342

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-02-12, 10:59   Temat: Szpiczak mnogi umiejscowiony
Miałam przeszczep szpiku, ale w Warszawie. Nie dostałaś 'rozpiski' co należy wziąć?
Z ogólnych rzeczy:
-zalecam kisielki (pomagają przetrwać dni, kiedy jedzenie jest sporym problemem). Biszkopty,
- szczoteczka do zębów najlepiej miękka (na pewno nie twarda), pasta do zębów najlepiej neutralna, mało zapachowa lub wcale, miętowej nie polecam.
Jak sobie przypomnę, co warto jeszcze mieć tak ogólnie to napiszę (przeszczep miałam 10 lat temu, niedługo rocznica, pamięć zawodna).
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group