1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Johanka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100234

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-19, 23:42   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
:) No, już w domku. Podróż był wielce udana. Spędziłyśmy urocze chwile u Gazdy. ( Nic nowego, bo to standard.) Dziękuję Wszystkim za cudne towarzystwo :) Jesteście świetni. DZIĘKUJĘ, DZIĘKUJĘ i DZIĘKUJĘ. Uwielbiam Was Wszystkich!
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Johanka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100234

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-15, 17:04   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda, Spływ niewątpliwie jest wielką atrakcją. Jednak uprzejmie donoszę, iż ze stuprocentową pewnością nie zmieniło się u mnie nic w tymże względzie i nie uczestniczę :<: . Poprad jest równie przeuroczy z ławeczki na terenie Zosi, a emocji i tak będę miała co niemiara. :mrgreen: Pozdrawiam. :)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Johanka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100234

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-13, 14:14   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda napisał/a:
Pewne to jest :-D

A wracając do tematu, to czy ktoś oprócz kmisa i małgosi przyjeżdża wcześniej/zostaje na dłużej?

My wyjeżdżamy z Łodzi w piątek, bladym świtem, około 8-smej. Spokojnie pobłądzimy sobie w drodze, aż dojedziemy do Zosi. Mam wolny też poniedziałek, to chętnie zostałybyśmy do tego dnia. Potem śniadanko i leniwa droga do domu. Mam nadzieję, że to nie kłopot :--:
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Johanka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100234

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-03, 22:56   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda, A co mi tam, potwierdzę sobie raz jeszcze. A jak :)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Johanka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100234

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-04-11, 22:27   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda, !yes!yes! ...
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Johanka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100234

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-04-11, 22:09   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
[quotie][/quote]9. Johanka, Ktośw i pies - p. 19 + potwierdzone I nadal potwierdza :)

[ Dodano: 2013-04-11, 22:13 ]
Coś chyba schrzaniłam, ale potwierdzenie jest pewne :) W pracy wszystko ugrane i przyklepane, więc nie ma mowy, żeby mnie i Ktosia nie było. Howgh!
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Johanka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100234

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-04-08, 12:21   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
I oto składam poważną wielce deklarację. :mrgreen:
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Johanka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100234

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-03-14, 00:33   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Madzia70 napisał/a:
Ja nie wiem, z czego Wy się śmiejecie, ja naprawdę mam 5 mężów i dziecko... Prawda, Gaździku? Zresztą sami zobaczycie...

Kochana, nie sądzę, że to śmiech :--: To najzwyczajniejsza zazdrość. Ot i co.
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Johanka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100234

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-03-13, 08:02   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
ewka1, Wszystkie Madzie to BARDZO obrotne kobitki, a już TE Nasze Madzie :fiufiu: (Poznasz, potwierdzisz!) Pozdrawiam.
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Johanka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100234

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-03-12, 23:24   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Coraz nas więcej. :brav: Bardzo się cieszę! Pozdrawiam ciepło Wszystkich Forumowiczów.
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Johanka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100234

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-03-11, 15:39   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Oj, czasami nawet ja bywam gamoniem :( Dobrze, że dobre dusze czuwają. Dziękuję Ci pięknie Dobra Duszyczko :flower: (Ale się cieszę! )

[ Dodano: 2013-03-11, 15:46 ]
Magdusiu, jesteś wielka :)
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Johanka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100234

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-03-11, 09:22   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda, Johanka+pies i + ktoś :) W końcu sama
nie "bendem" jechać, bo do Was okrutnie daleko. Zatem, Johanka, Ktoś i pies :) Poprosimy grzecznie o dwójeczkę na parterku. Kłaniam się.
  Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Johanka

Odpowiedzi: 386
Wyświetleń: 100234

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-03-10, 22:40   Temat: IV zlot forumowiczów Forum Onkologicznego DSS
Gazda, I ja, i ja z kimś :) Poprzedni zlot przegapiłam, a teraz już nie mam zamiaru!

[ Dodano: 2013-03-10, 22:41 ]
Plus pies:) Tak?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group