1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Johanka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-08, 00:18   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
owcaMarta, Jestem tu codziennie. Nie zawsze piszę, ale wszystko czytam. Kochana, masz w sobie wielką siłę. Dasz radę. Dasz, bo kto, jeśli nie Ty... Trzymaj się mocno owcaMarta,
Uściski ślę i wszystkie moje siły. Dasz radę.
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Johanka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-03, 17:07   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
owcaMarta, :flower: Kochana, ważne, że nie jesteś sama w tym nieszczęściu. Mieć kogoś, kto wspiera jest bardzo ważne. Czasem trzeba "wypruwać" sobie żyły, a czasem przytulić się i po prostu odpocząć, czy choćby pomilczeć, bo nie zawsze słowa są ważne. Człowiek to nie kamień, niestety bywa, że mięknie i wtedy wszystko się wali. Trzymaj się Kochana:)
  Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
Johanka

Odpowiedzi: 426
Wyświetleń: 95950

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-11-03, 16:40   Temat: DRP z mnogimi przerzutami do mózgu
owcaMarta, Witaj.
Każdy z nas ma te same rozterki, wątpliwości. Wciąż wydaje nam się, że robimy za mało, że stać nas na więcej. To chyba normalne w sytuacji, w której się znaleźliśmy. Jednak, gdy mam chwilkę czasu tylko dla siebie (zazwyczaj późną nocą), to myślę sobie, że tyle, ile daję swojemu Mężowi to naprawdę dużo. Czasem życie mnie przerasta, ale wiem, że muszę być silna! Dla Niego. Nigdy nie miej sobie nic do zarzucenia, bo to wszystko, co robisz dla swojej Mamusi, to naprawdę wiele. Ona to wie. Na pewno wie. Po prostu bądź przy Niej. To dla Niej bardzo ważne. Życzę Twojej Mamusi dużo zdrowia, a Tobie wiele siły, cierpliwości i tego, by zawsze zdrowie i ogrom miłości były zawsze przy Tobie. Pozdrawiam Cię bardzo ciepło.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group