1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak o nieznanym punkcie wyjścia - C80
JaJaga

Odpowiedzi: 145
Wyświetleń: 57484

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-12-10, 20:50   Temat: Rak o nieznanym punkcie wyjścia - C80
Witam
Przeczytałam cały wątek Gaby i zgadzam się z jej opinią o naszej służbie zdrowia w 100 %
Kiedy miałam robioną operację nawet nie zrobiono badania śródoperacyjnego bo...albo szkoda im ( lekarzom operującym ) było czasu bo lepiej szybko zaszyć i mieć z głowy , albo ????
Kiedy przyszedł wynik był szok bo to jednak złośliwy rak, ale jak przyszedł drugi wynik , że ten rak płuc nie jest rakiem pierwotnym tylko jest to przerzut to oddano mi dokumenty i kazano szukać raka pierwotnego....tak, sama szukałam i szukam nadal !!!!a do tego za wszystko sama płacę !!!
Jedna, jedyna dr. ginekolog powiedziała mi, że sama to mogę sobie szukać miejsca na cmentarzu a nie raka pierwotnego....
Tak gaba, ja też na swojej drodze spotkałam takich lekarzy i gratuluję tym co mają szczęście spotkać takich prawdziwych, oddanych bo jest ich jak na lekarstwo i dlatego kto może to jeżdzi po całej Polsce by się do takich dostać i wreszcie poczuć, że ktoś chce mu pomóc
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group