1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Izabela

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141232

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-03-12, 19:20   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, ja też czytam i płacze... katharsis...
Gdy odeszły mi bliskie osoby potrzebowałam około roku by to pojąć, zrozumieć, wyciszyć ból.
I wtedy zrozumiałam po co jest potrzebny rok żałoby i czarny kolor ubrania.
Tak utrwaliło się przez wieki w naszej tradycji i kulturze, a i wielu innych. Ma to swój głęboko uzasadniony sens psychologiczno-socjologiczny, o czym pisze DDS
Pamiętajmy, szanujmy, potrzebujemy tego jak chleba , wody i powietrza.
Pixi, dziękuję Ci że piszesz...
::thnx::
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Izabela

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141232

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-03-06, 19:43   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
czytam, i chociaż moje serce jest smutne, miło mi jest "widzieć i słyszeć" tylu fajnych , serdecznych ludzi....... mój brat ma raka nerki - tak się boje... Pixi - wiele pomagasz
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Izabela

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141232

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-03-01, 15:47   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
tak ogromnie mi smutno.... tak mocno cię przytulam do serca... tak bardzo brak nadziei ....
i tyle miłości w nas pozostaje...
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Izabela

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141232

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-02-09, 17:33   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, tak jesteśmy i dobre myśli, ciepłe serca przesyłamy ::thnx:: Iza
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Izabela

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141232

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-02-04, 11:27   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, przepraszam,Iza :oops:
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Izabela

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141232

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-02-03, 17:36   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, jakaś Ty skromna i dobra , a jak pracowita - bardzo to fajnie wygląda-tak optymistycznie, że może wiara w człowieka powrócić... Serdecznie pozdrawiam Ciebie i Twoją rodzinę Iza :)
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Izabela

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141232

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-02-02, 19:07   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, wspaniale kierujesz się intuicją, wrażliwością .... wiele się uczę od Ciebie. :)
Napisz coś więcej o Sobie. Dużo słońca w mroźne dni , a kysz zimo! :flower: Iza
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Izabela

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141232

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-27, 20:33   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, przesyłam dobre ,ciepłe myśli :flower: Iza
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Izabela

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141232

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-24, 19:58   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, dziękuję. Zyczę spokojnej nocy.Iza :)
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Izabela

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141232

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-24, 16:43   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, mam nadzieję że niedziela mija spokojnie i troszkę odpoczęłaś.
Mam do Ciebie prośbę, chociaż wiem że nie masz czasu ,siły, tyle spraw na głowie ale...
W swoim wątku pisałam o bracie z guzem, chciałabym wiedzieć jak wykryliście przerzuty po trzech miesiącach, jakie robiliście badania. Serdecznie pozdrawiam i ściskam. Iza
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Izabela

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141232

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-22, 22:46   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, Madziorek ma rację L4 to dobry pomysł, należy Ci się tzw chorobowe . Jest określona liczba dni wolnych do opieki nad chorym członkiem rodziny, ja miałam takie zwolnienie na teścia. Zwolnienie wystawia lekarz prowadzący, porozmawiaj z rodzinnym. Troszkę pomyśl o sobie,chociaż chwilkę snu przy boku Tomka, jemu tez będzie miło popatrzeć na spokojne oblicze kochanej.Iza
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Izabela

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141232

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-22, 14:27   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Pixi, trzymam kciuki będzie jeszcze lepiej gdy wyjdzie słoneczko. Brak słońca powoduje smutki i lekkie "depresyjki" a tym bardzie nocką, byle do wiosny, zaklinamy Słońce.
SŁONECZKO wychodź jesteś potrzebne TOMKOWI i PIXI!!!!!!!!! :)
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
  Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Izabela

Odpowiedzi: 407
Wyświetleń: 141232

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2010-01-20, 00:36   Temat: Rak nerki + rak płuc - ciąg dalszy
Cudowna Pixi, wszystko przeczytałam i jestem pod ogromnym wrażeniem.Tyle siły, wiary, miłości, mądrości .... godne podziwu . Życzę spokojnej nocy, wypoczynku. Jutro Będzie lepiej. :) Iza
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group