1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak Jamy Ustnej G2
Iza-55

Odpowiedzi: 146
Wyświetleń: 44632

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2022-10-23, 22:41   Temat: Rak Jamy Ustnej G2
Przyjmij wyrazy współczucia. 5 lat temu straciłam moją kochaną mamę. Jeden z lekarzy powiedział wtedy do mnie, że mam zawsze myśleć o mamie np. co mama by chciała, co by zrobiła, co by o tym pomyślała. Trochę jakby po części cały czas była tu z nami. Takie myślenie nie zastąpi Ci taty, ale pomoże żyć dalej.
Mocno ściskam
[/quote]
  Temat: Rak Jamy Ustnej G2
Iza-55

Odpowiedzi: 146
Wyświetleń: 44632

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2019-10-13, 22:45   Temat: Rak Jamy Ustnej G2
Hej, napiszę w sprawie tej kurkumy :) Ponoć miesza się ją z pieprzem i można zajadać łyżeczkę dziennie. Tyle, że jest bardzo niedobra. Lepiej dodawać ją do różnych potraw, do sosów, do panierki do kotletów, ryżu, owsianki, płatków śniadaniowych. Jak dodasz trochę do ciasta to będzie miało ładny kolor. Niektóre makarony zamiast jaj zawierają kurkumę. W necie kurkuma ma dobre opinie i jest w mojej kuchni. Kurkuma słabo wchłania się z przewodu pokarmowego, dlatego trzeba stosować ją regularnie. Ponoć chroni wątrobę, wykazuje działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, poprawia nastrój, obniża cholesterol i bardzo chciałabym wierzyć, że działa antynowotworowo. Gdyby miała działanie antynowotworowe to pewnie byłaby składnikiem leków. Coś znalazłam w necie "Zawarta w kurkumie kurkumina wspomaga działanie taxolu – leku używanego w terapii nowotworu piersi", cały artykuł tutaj: http://www.medonet.pl/zdr...ul,1728611.html
Może wartą zainteresować się kurkumą:)
Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group