1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nosogardła
Iza-55

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-09-28, 23:28   Temat: Rak nosogardła
Hej Anulko:) Ostatnio przeczytałam, że aby ustalić czy ciśnienie krwi jest prawidłowe to należy mierzyć je przez 2 tygodnie 3 razy dziennie o różnych porach dnia. Nie wiem jak Twój mąż to wytrzyma! Mimo to wiem, że będziesz starała się o w miarę wiarygodny pomiar;) Ponoć na bóle głowy z ciśnienia pomaga szklanka wody. Woda rozrzedza krew, a przy tym ciśnieniu chodzi o to, że gdy jest ono za wysokie to znaczy, że krew jest gęsta i wolniej przepływa przez cały krwioobieg.
Trzymajcie się. Pozdrawiam Iza
  Temat: Rak nosogardła
Iza-55

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-09-27, 09:27   Temat: Rak nosogardła
Hej Anulko! Super, że u Was wszystko dobrze. A czy nadciśnienie nie dałoby się zmniejszyć bez tabletek? Może zmienić tryb życia, więcej ruchu, dieta. Pamiętam, że mąż jest uparty, ale to kolejna tabletka więcej na całe życie. Anulko u mojej siostry też wszystko dobrze, robimy kontrolne badania i chociaż są stany zapalne to po nowotworze nie ma śladu.
Pozdrawiam i trzymajcie się! :littlehs: _littleflower_
  Temat: Rak nosogardła
Iza-55

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-11-24, 22:51   Temat: Rak nosogardła
Anulko siostra miała wynik tsh 33, kosmos po prostu. Dzisiaj wynik jest idealny, wczoraj odbierała wyniki. Endokrynolog wdrożył do leczenia lek Nowothyral, a wcześniej brała tylko Euthyrox. Idźcie do dobrego endokrynologa. Pozdr
  Temat: Rak nosogardła
Iza-55

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-20, 12:45   Temat: Rak nosogardła
Nie wiem, ja tego nie rozumiem. Na skierowaniu musi być napisane "cito" i w szpitalu muszą dać Wam wcześniejszy termin. To idź do kierownika z tomografii z tego szpitala, albo niech ten kierownik podzwoni, gdzie można by przyjąć wcześniej. Ludzie nie dajmy się zwariować. Zakładają te zielone karty zdrowym ludziom a chorzy mają czekać w kolejce?? Anulka nie daj się pogonić. eh...
  Temat: Rak nosogardła
Iza-55

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-10-18, 22:19   Temat: Rak nosogardła
Anulko mieliście wizytę u onkologa 15 października, jak się na to wszystko zapatruje onkolog? Czy przyśpieszyli tomograf nosogardła?
Pozdrawiam Iza
  Temat: Rak nosogardła
Iza-55

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2015-03-28, 10:59   Temat: Rak nosogardła
Witaj Anulko:) Trzeba zrobić przed, bo o tarczycy trudno wypowiadać się bez tych wyników i na pewno lekarz o nie zapyta. Koszt tych badań to ok. 40 zł, ale zrobisz je w każdej przychodni. Lekarz rodzinny może dać skierowanie, ale tylko na TSH z tego co się orientuję. Do endokrynologa dopiero jakby wskaźniki były poza widełkami.
Pozdrawiam
  Temat: Rak nosogardła
Iza-55

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-08-29, 21:46   Temat: Rak nosogardła
Hej Anulka! Miło czytać takie wyniki. Jedno zdanie we wniosku, a tak wiele znaczy. Bardzo się cieszę, oby tak dalej..
_littleflower_

A my czekamy na kontrolną fiberoskopię na 4 września. Badanie USG podobojczyków, szyi i tarczycy (wszystko przy okazji) nie wykazało żadnych powiększonych węzłów chłonnych. Tylko, że DSS w moim wątku napisała, że małych zmian i tak się nie zobaczy. Musimy poczekać na dalsze badania...

Pozdrawiam serdecznie:)
  Temat: Rak nosogardła
Iza-55

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-08-20, 21:50   Temat: Rak nosogardła
Wiesz co, Twój mąż jest niesamowity. Tak jakby to wszystko działo się obok niego. A może tak właśnie powinno być. Marcin wie, że ma w Tobie takiego anioła, co wszystko przypilnuje, zatroszczy się. Bardzo się cieszę, że u Was wszystko dobrze.
Moja siostra też dobrze się czuje. 6 sierpnia miała robione TK, ale dopiero 25 sierpnia jedziemy na wizytę kontrolną. Trochę odległy termin tej wizyty, ale to pewnie przez urlopy.
Anulka nie tylko ja o Was pamiętam. Pozdrowienia dla Was przesyła Ola123, z naszego forum. Wczoraj z nią rozmawiałam. Ola walczyła z rakiem nosogardła w 2010r., leczenie skończyła miesiąc przed moją siostrą. Czuje się bardzo dobrze, 4 lata minęły i żadnej wznowy. Pięknie;)
Trzymamy kciuki za badania i dziękuję, że tak szybko odpisałaś:)
Pozdrawiam:)
  Temat: Rak nosogardła
Iza-55

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2014-08-19, 19:39   Temat: Rak nosogardła
Anulka napisz co u Was slychac, jak sie czuje Marcin?
Pozdrawiam serdecznie _littleflower_
  Temat: Rak nosogardła
Iza-55

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2013-11-21, 18:06   Temat: Rak nosogardła
Jest regresja uff ... dobrze jest czytać takie wiadomości, naprawdę jest nadzieja.
Pozdrawiam _littleflower_



[następne komentarze]
  Temat: Rak nosogardła
Iza-55

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-11-29, 20:00   Temat: Rak nosogardła
Anulka dobre wyniki dają nadzieję na przyszłość i do tego przeszedł ten uporczywy ból. Jest regresja i to Wam daje wiarę w to, że leczenie przynosi bardzo dobry efekt i tego się trzymajcie :uhm!: _littleflower_
  Temat: Rak nosogardła
Iza-55

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2012-10-29, 16:45   Temat: Rak nosogardła
Trzeba być dobrej myśli i wierzyć w to, że to leczenie ma sens. A jak mąż przesypia noce, czy nadal boli? Wiesz, że zawsze na oddziale jest lekarz dyżurujący i można go poprosić o pomoc.
Pozdrawiam i bądźcie silni. :tull:
  Temat: Rak nosogardła
Iza-55

Odpowiedzi: 206
Wyświetleń: 128521

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2010-09-07, 09:20   Temat: Rak nosogardła
Anulka, a gdzie robisz te badania TK w centrum onkologii? Bo jeżeli w zwyklym szpitalu to dla chorych na raka powinny być szybsze terminy, tylko na recepcie musi byc napisane "cito" lub że jest to badanie niezbędne w celu ratowania życia (u nas tak kazali). Wiele razy mówli o tym w tv.
Pozdrawiam:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group