1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Honorata

Odpowiedzi: 173
Wyświetleń: 44869

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-05-29, 09:39   Temat: rak drobnokomórkowy (postać otwarta) - jaki jest rekord?
Witam Cię Robercie. Bardzo mi przykro z powodu nieszczęścia jakie Cię spotkało. Moja mama również jest chora. Z początku lekarze mówili że jest to najprawdopodobniej DPR, ale koniec końcem okazał się to rak niedrobnokomórkowy. Piszesz, że zastanawiasz się jak to wszystko ogarnąć i przedłużyć ukochanej osobie życie. Otóż powiem Ci, że poprostu się nie da. Ponieważ każdy człowiek jest inny i inaczej jego organizm walczy z chorobą. Ta niestety jest bezlitosna i my jako bliscy ani nawet lekarze póki co, nie są w stanie uratować wielu ludzi. Tak jak Ci pisali inni forumowicze dbaj o siebie i o rodzinę. Nie zastanawiaj się ile czasu Wam zostało. To bez sensu. Nikt tego nie wie. Najprawdopodobniej nie dużo. Ale Ty potrzebujesz być silny i musisz dbać o swoje zdrowie i psychiczne i fizyczne, by móc wspierać , załatwiać różne rzeczy itd. Inaczej się zadręczysz. Umieramy wszyscy. Czasem nagle i gwałtownie. Nie ma nieraz czasu żeby się pożegnać. Moja szwagierka (26l) wychodząc za mąż bardzo ubolewała nad choroboą nowotworową swojej teściowej. Umarła przed nią , rok po ślubie-na raka jelita grubego. Nigdy nic nie wiadomo. Liczy się to abyś był wsparciem dla ukochanej osoby i tak jak pisałam wcześniej dbał o siebie. Będzie Ci potrzebna odwaga i dużo cierpliwości. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę Ci dużo siły w tej nierównej walce. _littleflower_
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group