1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dycha na Fundację
DumSpiro-Spero

Odpowiedzi: 232
Wyświetleń: 109069

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2013-05-08, 15:53   Temat: Dycha na Fundację
Bardzo Wam dziękujemy.

Nie pisałam dotąd w tym wątku, choć oczywiście go zauważyłam już od samego początku.

Wielu z Was znana jest nasza "pozaforumowa" działalność. To także działalność w ramach założeń statutowych Fundacji.
Wielu z Was trafiło w ten sposób pod opiekę właściwego ośrodka lub otrzymało dodatkowe leki (nigdy ich nie finansowaliśmy, bo są to ogromne koszty, jednak zdarzyło się nam zorganizować na rzecz danych chorych przekazanie, zgodnie z prawem, leków ratujących życie lub je przedłużających nieodpłatnie).

Niewielu z Was wie, że było to zasługą tych z Was, którzy zechcieli wesprzeć działania naszej Fundacji, choćby w drobny sposób. Że za te wpływy można było opłacić rachunek telefoniczny za rozmowy, podczas których udało się zorganizować dla kogoś pomoc. Czasem i część kosztów związanych z prowadzeniem naszego Forum.
To nie zawsze jest tak, że naszą działalność wspiera sponsor instytucjonalny (choć do tego dążymy, bo da nam to pole do poszerzenia zakresu działalności).

Największymi bohaterami, dzięki którym "to wszystko się kręci" są Osoby współorganizujące udzielanie Wam pomocy na tym Forum oraz Wy sami.

Zdarzyło się kilka razy, że Ktoś z Was przekazał na cele statutowe Fundacji większe kwoty - nawet kilkaset zł. Nigdy nie miałam żadnych wątpliwości, że był to dar od naszego Forumowicza, jednak w tytule przelewu zabrakło danych umożliwiających wysłania zwrotnego... "dziękuję".
Nasza pomoc nie jest uzależniona od jakiegokolwiek przekazania jakiejkolwiek kwoty na działalność naszej Fundacji. Myślę, że o tym wiecie.
Jednak... czasem możliwość przesłania zwykłego "dziękuję" jest wielką ulgą i przyjemnością (być może byłoby tak również i dla Darczyńców, bo sądzę, że nie wiedzą JAK BARDZO udało im się w danym momencie pomóc :heart: ).

W imieniu osób aktywnie działających w Fundacji i być może Tych, którym pomogliśmy dzięki Waszemu wsparciu - DZIĘKUJĘ za tę inicjatywę i jej podjęcie _littleflower_
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group